Nepamatoti izsauc policiju 3

Kāda persona saukta pie administratīvās atbildības un sodīta ar 35 eiro lielu soda naudu, jo apzināti nepamatoti izsaukusi policiju uz savu dzīvesvietu un sniegusi nepamatotu informāciju.

Šī ir viena no četrām administratīvo pārkāpumu lietām, ko Administratīvā komisija izskatīja 19.martā. Administratīvās komisijas priekšsēdētājs Mārtiņš Bogdans informē, ka šī persona sniedza nepamatotu informāciju, ka viņa dzīvesvietā atrodas svešas četras personas un pazudusi pase, bet, ierodoties policijai notikuma vietā, sniegtā informācija neapstiprinājās.

Administratīvā komisija pieņēma arī lēmumu par saukšanu pie administratīvās atbildības un nolēma atzīt par vainīgu personu, kuru sauc pie administratīvās atbildības, un sodīt ar naudas sodu 70 eiro. Šajā gadījumā policija konstatējusi, ka 16 gadus vecs puisis darbdienā izglītības iestādē sabiedriskā vietā atkārtoti gada laikā atradās alkoholisko dzērienu reibumā.

Kārtējo reizi no vecāku nolaidības ir cietuši bērni. Administratīvā pārkāpuma protokols personai sastādīts par to, ka bērni periodiski pieredzējuši emocionālo vardarbību no tēva puses. Bērniem redzot, tēvs vairākkārtīgi vardarbīgi izturējies pret māti ģimenē, kā arī bērni cietuši no novārtā pamešanas. Vainīgais sodīts ar 30 eiro lielu soda naudu.

Vēl kāda persona arī ir saukta pie administratīvās atbildības un sodīta ar naudas sodu 7 eiro. Lieta saistīta ar to, ka ilgāka laika periodā 2 gadus vecs bērns ticis atstāts novārtā jeb cietis no mātes nolaidības, kas izpaudusies kā bērnu aprūpes un uzraudzības pienākumu nepienācīga pildīšana.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

?

un kur tad ir sociālie darbinieki,laikam jau neredz.

pirms 7 gadiem, 2014.03.27 17:40

Kungs

Kad perverso Caunīti sauks pie administratīvās atbildības par netiklu Latvijas sieviešu pavedināšanu darba laikā?
Kad Caunītis noliks savu mandātu? Vienotība ir kretīni, bet NA goda vīri!
STEPANOV, ATBILDI! TU ESI MĪKSTAIS, VAI?

pirms 7 gadiem, 2014.03.27 22:42

Sieviete

Interesanti jau izklausās-par netiklu Latvijas sieviešu pavedināšanu...Jums,cien.kungs tās sievietes gan laikam neķeras vai arī dzīvojat ļoti pareizu dzīves veidu.

pirms 7 gadiem, 2014.03.28 11:34

Vietējās ziņas