Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Neslavas celšana ir krimināli sodāma 11

Daudzi gulbenieši aizvadītās nedēļas nogalē kļuva par liecinieku neglītam un šokējošam faktam. Gulbenē, kādā dzīvojamo māju kvartālā, uz gājēju ietves un uz tuvējā automašīnu stāvlaukuma bija lasāmi ar krītu rakstīti aizskaroša satura teksti. Rakstīts bija lieliem, trekniem burtiem glītā rokrakstā.

Rakstītājs visos savos vēstījumos pieminējis vienas un tās pašas personas vārdu. Visi garāmgājēji, kas neviļus iepazinās ar šo rakstudarbu saturu, pauda sašutumu par rakstītāja zemisko rīcību un puda pārliecību, ka par to ir jāziņo policijai, kā arī vainīgajam jāsaņem sods.

 

Valsts policijā "Dzirkstele" noskaidroja, ka sakarā ar notikušo policijā saņemts iesniegums.

Gulbenes rajona prokuratūras virsprokurors Aivars Circens "Dzirkstelei" saka, ka šajā konkrētajā gadījumā ir saskatāmas Krimināllikumā paredzētā noziedzīgā nodarījuma pazīmes. Viņš sacīja, ka šādā situācijā cietušajam cilvēkam noteikti ar iesniegumu jāvēršas policijā.

 

"Ja par šādiem gadījumiem neraksta iesniegumu policijai, vairojas visatļautības sajūta. Nākošreiz tas pats cilvēks izdarīs kaut ko līdzīgu atkal. Un tad mēs brīnāmies, no kurienes rodas noziedznieki!" saka A.Circens.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

es

Šī nav fatāla sitācija. Rakstītais patiešām jānomazgā - rakstītājam vai viņa piederīgajiem. Rakstītājam arī būtu personiski jāatvainojascietušajam cilvēkēkam un tā piedrerīgajiem. Galvenais ir apzināties kļūdu un to labot. Tad būs cerība, ka netiks pieļautas jaunas kļūdas. Tomēr gribas arī uz šo nejauko situāciju palūkoties cerīgi, ar ticību labajam ikvienā no mums.

pirms 8 gadiem, 2011.07.21 12:00

Ir jau arī zināma vainīgā, Gulbene nav liela. Viens sods vēl nav saņemts, jau nākošais stāv rindā.

pirms 8 gadiem, 2011.07.21 11:40

....

Rakstītājai sodu pēc pilnas programmmas. Varbūt beidzot arī Gulbenes policija sāks cīņu ar šo jauniešu visatļautību. Un cietusī lai vēl prasa morālo kompensāciju. JA BŪS JĀMAKSĀ, VARBŪT SĀKS DOMĀT AR GALVU, KO DRĪKST UN KO NEDRĪKST DARĪT. pILSĒTAS PĀRVALDE VAINĪGAJAI LAI IEDOD LUPATU UN ŪDENS SPAINI UN LIEK VISU NOMAZGĀT. BŪS PATĪKAMA IZKLAIDE MEITENĪTEI. SKOLAS IELAS IEDZĪVOTĀJI VARĒS PAVĒROT, VAI STRĀDĀT ARĪ PROT TIKPAT LABI, KĀ RAKSTĪT.Jāsoda vainīgā, nevienu cilvēku tā nedrīkst apvainot, vienalga kāds arī būtu.

pirms 8 gadiem, 2011.07.21 10:38

es

Rakstītāja (kura rakstīja uz ietvēm un laukumos) sauca cilvēku vārdā un apsaukājās, rakstīja subjektīvas riebeklības, kuras atkārtot ir nepieņemami.

pirms 8 gadiem, 2011.07.20 17:05

Gan jau rakstītājam ir 12 gadi. Vai arī tiešām Dinozaurs:)

pirms 8 gadiem, 2011.07.20 13:35

333

Parasti tagad visi visu raksta interneta. Uz sienam sen vairs neko neraksta. Laikam kads dinozavrs pamodas. Jamekle starp ta cilveka pazinam, draugiem. Gan jau tuvs draugs vai laba draudzene censas, rakstija.

pirms 8 gadiem, 2011.07.20 11:59

uz ..

Varbūt Tu, kas saki "Varbut rakstija patiesibu?" pati arī visu uzrakstīji uz gājēju ietvēm? Varbūt par Tevi arī uzrakstīt? Varbūt lai raksta visi par katru? Idiotisms!!!!

pirms 8 gadiem, 2011.07.20 10:04

Šerloks

Te tikai Šerloks Holms var ko atklāt !Policija-nekad !

pirms 8 gadiem, 2011.07.20 09:55

Vietējās ziņas