No 15.jūnija ir pieejamas Gulbenes novada sporta bāzes

Gulbenes novada Sporta pārvalde informē, ka no 15.jūnija individuālajiem vai organizētajiem treniņu apmeklējumiem ir pieejamas Gulbenes novada sporta bāzes. Sporta nodarbībām iekštelpās obligāta iepriekšēja pieteikšanās pie attiecīgā pagasta sporta darba organizatora, vai Gulbenes stadionā un Gulbenes sporta centrā pie dežuranta.

Gulbenes novada Sporta pārvalde atgādina, ka ikvienam ir jāturpina jāievēro valstī noteiktie ierobežojumi saskaņā ar Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija Noteikumiem Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”.

  • Sporta treniņu un sacensību laikā sportisti un sporta darbinieki var neievērot 2 metru distanci, šis nosacījums ir attiecināms arī uz amatieru sportu.

  • Sporta nodarbībās treniņgrupā vienlaikus organizēti pulcējas ne vairāk kā 30 personas, turklāt bez vecuma ierobežojuma, uz vienu cilvēku jānodrošina ne mazāk kā 4m2 platības, vienlaikus var norisināties vairāku treniņgrupu aktivitātes, ja to atļauj norises vietas kapacitāte.

  • Atļauts rīkot sporta sacensības, ievērojot vispārējos pulcēšanās ierobežojumus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas