Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

No Gulbenes līdz Kazupei - pieci luksofori, jābrauc 45 minūtes

VAS “Latvijas valsts ceļi” informē, ka valsts ceļu tīklā rit aktīva būvdarbu sezona, darbi notiek visos reģionos, un aicina autobraucējus ievērot luksoforu signālus būvdarbu zonās, kā arī sekot līdzi ceļa zīmēm. 

Uz autoceļa Gulbene–Balvi–Viļaka–Krievijas robeža (Vientuļi) posmā no Gulbenes līdz Kazupei satiksme piecos posmos tiek regulēta ar luksoforiem. Lai tos izbrauktu, nepieciešamas 45 minūtes. Pagaidu tilta brauktuves platums - 4 metri un nestspēja - 52 tonnas.

VAS “Latvijas valsts ceļi” aicina autovadītājus rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem, plānojot savus braucienus. Ar visiem būvdarbiem un satiksmes ierobežojumiem var iepazīties kartē VAS ”Latvijas Valsts ceļi” mājaslapā www.lvceli.lv.     


Lielākie satiksmes ierobežojumi sakarā ar ceļu remontdarbiem Vidzemē:

  • Uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Rīdzenes līdz Bērzkrogam - seši ar luksoforiem regulēti posmi. Lai tos izbrauktu, nepieciešama pusstunda.
  • Uz Ķeguma HES tilta (P8) satiksme tiek regulēta ar luksoforiem. Platuma ierobežojums - 2,75 metri un masas ierobežojums - 15 tonnas.
  • Uz autoceļa Cēsis–Vecpiebalga–Madona (P30) posmā no Vecpiebalgas līdz Gulbēra ezeram  pieci luksoforu posmi, tos var izbraukt pusstundā.
  • Uz autoceļa Gulbene–Balvi–Viļaka–Krievijas robeža (Vientuļi) (P35) posmā no Gulbenes līdz Kazupei satiksme piecos posmos tiek regulēta ar luksoforiem. Lai tos izbrauktu, nepieciešamas 45 minūtes. Pagaidu tilta brauktuves platums - 4 metri un nestspēja - 52 tonnas.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī VAS ”Latvijas Valsts ceļi” mājaslapā www.lvceli.lv un navigācijas lietotnē ”Waze”.

 

 


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas