No Gulbenes novada pašvaldības administrācijas aiziet vairāki darbinieki 8

Gulbenes novada pašvaldībā tuvākajā laikā darba attiecības varētu pārtraukt trīs cilvēki. Šo informāciju “Dzirkstelei” ir apstiprinājuši viņi paši, kā arī novada domes priekšsēdētājs Normunds Audzišs.

Izglītības darba speciāliste Anita Birzniece, kura ir arī Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītāja vietniece, “Dzirkstelei” teic: “Tā ir mana privātā izvēle.”

Īpašumu pārraudzības nodaļas darba aizsardzības vecākais speciālists un loģistikas vecākais speciālists Arnis Boldāns “Dzirkstelei” apstiprina savu aiziešanu no darba. Viņš noliedz baumas, ka būtu izlēmis pamest darbu pašvaldībā tāpēc, ka ir pārāk grūti nodrošināt visu iesaistīto apmierinātību ar skolēnu autobusiem. “Tās ir absolūtas baumas! Nezinu, kas tādu izrunājis,” viņš saka un piebilst, ka darbavietas maiņa ir saistīta ar personisku vēlmi savā darba dzīvē pamēģināt kaut ko citu. Pārtraukt darba attiecības ar novada pašvaldību A.Boldāns plānojot jūlijā.

Administratīvi juridiskās nodaļas vadītāja Vita Kravale “Dzirkstelei” atbild, ka amatu atstās, pamatojoties uz “pušu vienošanos”.
Pašvaldības publiskotā informācija liecina, ka vakants ir kļuvis arī vecākā klientu apkalpošanas speciālista amats.

Uz jautājumu, vai varbūt vēl kāds darbinieks vēlas pārtraukt darba attiecības pašvaldībā, N.Audzišs atbild: “Pagaidām nē, bet visādi var gadīties. Tas ir normāls process. Ja paskatāmies uzņēmējdarbībā, tur ik pēc 7 līdz 10 gadiem cilvēks izvērtē savas iespējas un to, vai savā darbavietā jau ir sasniedzis maksimumu. Ja tā ir, tad pārgrupējas uz kaut ko citu vai seko citam aicinājumam, citām interesēm.”

N.Audzišs nenoliedz, ka cilvēkus uzrakstīt atlūgumu varēja rosināt pārstrukturizācija, kas pašvaldības administrācijā tiek sākta ar 1.augustu.

“Noteikti katrs aizdomājas, vai atrodas īstajā vietā, vai grib turpināt vēl 10 gadus strādāt vai ne. Varbūt izvēlas kaut ko citu. Bet es to vērtēju ļoti pozitīvi,” saka N.Audzišs. Viņš arī citē domugraudus no literatūras. Piemēram, ka tikai ar atlūguma iesniegšanu cilvēks spēj apliecināt, ka tiešām vēlas aiziet no darba. Vēl viens domugrauds – atlaišana no darba patiesībā varbūt ir labākais, kas ar cilvēku var notikt. Vislabāk novada domes priekšsēdētājam patīk teiciens: “Lai ko tu domā, domā citādi!”

“Visu laiku ir sev jāčeko līdzi, nu nedrīkstam mēs iesēsties dīvāniņos,” akcentē N.Audzišs.

Pašlaik notiek sagatavošanās darbs strukturālo pārmaiņu veikšanai pašvaldības administrācijā. Piemēram, 10.jūlijā pašvaldības administrācija organizēja sanāksmes uzaicinātajiem dalībniekiem, lai runātu par kultūras pārvaldes un sporta pārvaldes izveidi. N.Audzišs bilst, ka noteikti turpmāk būs arī publiska diskusija par šo tēmu. Zināms, ka taps arī izglītības pārvalde.

Jau rakstījām par pārmaiņām, kuras atbalstījuši deputāti. Ar 1.augustu Gulbenes novada pašvaldībā Administratīvi juridiskās nodaļas vietā būs trīs – juridiskā nodaļa, personālvadības nodaļa, kā arī kancelejas nodaļa ar struktūrvienību “Gulbenes novada valsts un pašvaldību vienotais klientu apkalpošanas centrs”. Tagadējās Finanšu un ekonomikas nodaļas vietā būs divas – grāmatvedības nodaļa un ekonomikas nodaļa.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Principialais Valtis

skriveru saldumi vel aizvien nav nomaksajusi LR nodoklus, bet kaposts vel aizvien ir prieksedis dome, cik ilgi tas ta turpinasies?

pirms gada, 2019.07.16 17:43

Kurmis

Ja paskatās, kā mainās darbinieki Dimdiņos, nav nekāds brīnums, ka patreizējam vadītājam liekas, ka tas ir tikai normāli. Neviens taču ne par ko neatbild. Par kādiem "dīvāniņiem" ir domāts ???

pirms gada, 2019.07.16 17:45

Rrr

Vecākā klientu apkalpotāja vakance gan bieži parādās kā brīva... 2-3 mēneši un atkal izsludina :D jau kādu 4.reizi. Laikam meklē ko unikālu :D

pirms gada, 2019.07.16 21:24

Klients

Nu, ja jāapkalpo tik žultaini cilvēki kā Gulbenē, tad es arī ilgi nestrādātu tādā amatā

pirms gada, 2019.07.17 10:11

BRAVO

skolas likvidejam , kam tad tagad vajadziga izglitibas parvalde ja trukst skolnieku,,atgrie,zamies padomju laikā ar visādām parvaldēm kad jau vairs nebus cilvēku kurus pārvaldīt . Kādiem draugiem tiks radītas labi apmaksātas darba vietas !!!!!!!!!!!

pirms gada, 2019.07.17 08:56

valis

Padomju laikā bija skolēnu ļoti daudz,tāpēc pārvaldes varēja būt. Nemuldi,ja nezini!

pirms gada, 2019.07.17 09:25

Vietējās ziņas