No krāsns izceļas ugunsgrēks mājā 4

Gulbenē trešdien bojātas apkures krāsns dēļ bija izcēlies ugunsgrēks ģimenes mājā. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Gulbenes brigādes komandieris Vijārs Griķis "Dzirksteli" informē, ka pulksten 9.38 saņemta ziņa par ugunsgrēku vienstāva koka dzīvojamAJā mājā Gulbenē, Brīvības ielā.

Izdega 25 kvadrātmetri dzīvojamo telpu. Jumta segumu ugunsdzēsējiem izdevās glābt, un tas ir uguns neskarts. Taču telpas ir piekvēpušas un tagad arī pielietas ar ūdeni. Ugunsgrēks sācies no apkures krāsns virtuvē, kur saimnieks tobrīd vārījis ēdienu. Bīstami tuvu krāsnij atradušies ugunsnedroši materiāli.


Ugunsdzēsējiem par degšanu mājā telefoniski paziņojuši ķaimiņmāju iedzīvotāji. Ugunsgrēka dzēšanā piedalījās pats namatēvs. Glābēji viņam palīdzības sniegšanai izsaukuši mediķu brigādi, taču vīrietis aizmucis.


Degušajā namā ir mājas sešu cilvēku ģimenei, kurā ir četri bērni. Ugunsgrēka brīdī bērnu un mātes mājās nav bijis. Ģimenes barotāja - govs - piesieta mājas pagalmā ganījās arī ugunsgrēka laikā un nelaimē nav cietusi.


Gulbenes socialās palīdzības dienesta vadītāja Anita Sirmā "Dzirkstelei" saka, ka ceturtdien no paša rīta tiksies ar ģimeni, kas būs apzinājusi, kādu palīdzību vēlas saņemt no pašvaldības.


"Noskaidrots, ka ģimene pagaidām mitināsies pie radiniekiem. Tā kā māja nav sadegusi, viņi sakārtos to un turpinās tajā dzīvot. Pašvaldība var sniegt ģimenei finansiālo palīdzību no budžeta līdzekļiem, kas paredzēti ārkārtas gadījumiem. Savukārt Sarkanais Krusts palīdzēs ar drēbēm un citām sadzīves lietām," skaidro A.Sirmā.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

gulbeniete

ja, skumji, ta jau izskatas tada nabadziga majinja, te vel ari uguns paposta.

pirms 12 gadiem, 2008.10.12 17:12

zakis:)

interesanti cik degvielas UDG brigaade norakstiija!!!!peec dzeeshanas darbinjiem???????????

pirms 12 gadiem, 2008.10.11 22:16

sss

turpat dzēš uguni, turpat arī uzpīpē:(:(:(

pirms 12 gadiem, 2008.10.10 12:12

mamma

Labprāt palīdzētu ar drēbītēm bērniem. Cik lieli viņi tur ir?
Bet labi,ka labi...

pirms 12 gadiem, 2008.10.08 20:20

Vietējās ziņas