Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

No Vidzemes "ZZ Čempionātam 2013" pieteikušās jau 183 klases

Nedēļas laikā kopš ZZ Čempionāta 2013 atklāšanas, sacensībām no visas Latvijas pieteikušās jau 760 klases un rekordliels skolēnu skaits - 16 550, kas ir par ceturto daļu vairāk nekā identiskā laikā posmā pērn. Par to informē ZZ Čempionāta sabiedrisko attiecību konsultante Kristiāna Tumena.

K.Tumena stāsta, ka Vidzemes reģionā saņemti 183 pieteikumi no 20 dažādām pilsētām.

 

"Aktīvākā pilsēta ir Valmiera ar 24 pieteikumiem, kurai seko Lielvārde, Gulbene, Sigulda un Alūksne. ZZ Čempionāts, kas ir Latvijā lielākās sporta un prāta spēles jauniešiem norisinās jau septīto gadu pēc kārtas un to organizē Zelta Zivtiņa sadarbībā ar jauniešu organizāciju Avantis," norāda konsultante. 

 

Aktīvākie skolēni ir Rīgas reģionā, no kura pieteikušās jau 215 klases, savukārt otro vietu pagaidām ieņem Vidzeme ar 183 klasēm un trešajā vietā ir Kurzeme. No Zemgales un Latgales attiecīgi ir pieteikušās 115 un 102 klases. Pieteikumu skaits katru dienu pieaug un pašlaik reģistrēto dalībnieku skaits jau pārsniedz 17 000. Klašu grupās visos Latvijas reģionos aktīvākie ir 6.-8. klašu skolēni.

 

"Pieteikt savu klasi sacensībām radošos un netradicionālos sporta veidos iespējams vēl līdz 10. aprīlim, reģistrējoties www.zzcempionats.lv ZZ Čempionāts 2013 ir veltīts diviem elementiem - Spēkam un Prātam - kuru mijiedarbība ir būtiska skolēnu vispusīgai attīstībai. Piesakot klasi čempionātam, nepieciešams izpildīt arī radošo uzdevumu - radīt pilnīgi jaunu sporta veidu, kurā apvienots kā prāts, tā arī spēks. Kā ierasts ZZ Čempionāts norisināsies trīs posmos un dalībnieki startēs trīs klašu grupās: 4. - 5., 6. - 8. un 10. - 11. klases," skaidro K.Tumena.

 

Labākie radošo uzdevumu veicēji tiksies ZZ Čempionāta pusfinālos - 30. aprīlī Daugavpilī, 3. maijā Madonā, 7. maijā Dobelē, 10. maijā Kuldīgā un 14. maijā Rīgā. Pusfinālos piedalīsies radošākās klases, kas kopā ar klasesbiedriem radīs un laikus iesniegs mājasdarba uzdevumu. Pusfinālu spēcīgākās un atjautīgākās klases piedalīsies lielajā finālā Rīgā, kur cīnīsies par vērtīgām balvām.

 

Tām klasēm, kas pusfinālā netiks, tiks dota otra iespēja - izpildot čempionāta uzdevumu mājas lapā jeb piedaloties Online ZZ Čempionātā, labākajām klasēm katrā vecuma grupā būs otra iespēja saņemt ceļazīmi uz lielo finālu Rīgā.

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas