Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nodarbinātības valsts aģentūra konsultēs par karjeras jautājumiem

Lai palīdzētu bezdarbniekiem un darba meklētājiem pēc iespējas ātrāk integrēties darba tirgū, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) papildus saviem līdz šim sniegtajiem pakalpojumiem bezdarba mazināšanas jomā konsultēs arī par karjeras jautājumiem.

To paredz Labklājības ministrijas (LM) izstrādātie grozījumi noteikumos „Nodarbinātības valsts aģentūras nolikums", kas šodien, 28.augustā, apstiprināti Ministru kabineta sēdē.

 

"Turpmāk NVA bez maksas sniegs karjeras konsultācijas bezdarbniekiem, darba meklētājiem un citiem cilvēkiem, kuri pakļauti bezdarba riskam. Speciālisti viņiem palīdzēs orientēties profesionālās piemērotības un pārkvalifikācijas jautājumos," informē Labklājības ministrijas Komunikāciju departamenta direktore Lelde Rāfelde.

 

Direktore stāsta, ka līdztekus iepriekšminētajam NVA pilnveidos esošās un izstrādās jaunas karjeras konsultāciju metodes, kā arī palīdzēs tās ieviest. Vienlaikus speciālisti apkopos karjeras konsultācijām nepieciešamo informāciju, tanī skaitā, par izglītības iespējām Latvijā un ārvalstīs.

 

Visas minētās aktivitātes NVA sāks īstenot pēc tam, kad ar šā gada 1.septembri noslēgsies Profesionālās karjeras izvēles valsts aģentūras (PKIVA) reorganizācija, pievienojot to NVA.

 

"Atgādinām, ka Profesionālās karjeras izvēles valsts aģentūras pievienošanu Nodarbinātības valsts aģentūrai paredz pērn valdībā apstiprinātā koncepcija Karjeras attīstības atbalsta sistēmas pilnveidošana un šogad apstiprinātie grozījumi Bezdarbnieku un darba meklētāju atbalsta likumā," saka L.Rāfelde.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas