Nodarbojas ar labdarību

No 28.septembra līdz 2.oktobrim saistībā ar Pasaules trakumsērgas dienu notika akcija, kuras laikā ikviens iedzīvotājs varēja savu mājdzīvnieku vakcinēt ar bezmaksas vakcīnu. Bija jāmaksā tikai par veterinārārsta darbu, saņemot 50 procentu atlaidi, ja dzīvnieks tika vakcinēts akcijas laikā.

Taupības nolūkā katram veterinārārstam tika piešķirtas tikai desmit bezmaksas vakcīnas. Tās beidzās ne tikai pirmajā akcijas dienā, bet pat stundā, tāpēc bija veterinārārsti, kuri nodarbojās ar labdarību.

 

Veterinārārste Ilze Mezīte, kura akcijas laikā vakcinējusi gandrīz 100 dzīvniekus, stāsta, ka desmit vakcīnas beigušās pusstundas laikā.

 

"Vai 11. dzīvnieks ir sliktāks par desmito? Tāpēc es nemainīju vakcīnas cenu un pārējo dzīvnieku saimniekiem bija jāmaksā tikai 1,50 lati, kas ir vakcīnas pašizmaksa. Galvenais, ka cilvēki vispār ieklausījās un steidza izmantot šo iespēju," saka veterinārārste.

 

Arī veterinārārstei Elitai Lesiņai bezmaksas vakcīnas beigušās ātri, tāpēc akcijas laikā par pakalpojumu vajadzējis maksāt tikai divus latus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas