Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nodibina novada pensionāru biedrību “Atspulgs” 6

Šonedēļ tika izveidota Gulbenes novada pensionāru biedrība "Atspulgs". Par biedrības valdes priekšsēdētāju ievēlēta Anna Vīgante. Biedrības valdē pārstāvēti visi Gulbenes novada pagastu, kā arī Gulbenes pilsētas pensionāri.

"Mēs, pensionāri, nevaram kaut ko ļoti būtiski mainīt, bet varam līdzdarboties it visā, jo novadā ir aptuveni 24 procenti pensionāru. Patīkami, ka biedrības dibināšanas pasākumā pagastu pensionāru un pilsētas pensionāru skaits bija līdzsvarā. Kopumā tika reģistrēti 100 dalībnieki, kas radoši pauda savus priekšlikumus un ierosinājumus. Domāju, ka pēc pasākuma visi devāmies mājās ar labi paveikta darba sajūtu," saka Gulbenes pensionāru biedrības vadītāja Mirdza Kušķe.  

Domājot par novada pensionāru biedrības nosaukumu, tika izteikti vairāki ierosinājumi, bet balsošanas rezultātā pārliecinošu pārsvaru guva "Atspulgs".

 

M.Kušķe stāsta, ka apstiprināti arī biedrības statūti un runāts par to, ka novada pensionāru biedrības izveide nenozīmē pagastos jau darbojošos pensionāru apvienību un interešu grupu darbības pārtraukšanu.

 

"Tās turpinās darboties tāpat kā līdz šim, bet jaunā veidojuma priekšsēdētāja A.Vīgante būs cilvēks, kas mēģinās pārredzēt visa novada pensionārus kopumā," piebilst M.Kušķe. Tuvākajā laikā biedrība tiks reģistrēta, kā arī sakārtoti visi ar to saistītie dokumenti.

 

"Biedrība netika izveidota tikai vārda dēļ, bet darbības dēļ, tāpēc jau domājam par darbu. Biedrība ir jāreģistrē. Jāsasauc valdes locekļi, lai runātu par iecerēm, akcentu liekot uz laukos dzīvojošajiem pensionāriem un, protams, neaizmirstot arī pilsētas pensionārus. Gribas pie pašreizējās ekonomiski grūtās situācijas, naudas trūkuma un citam cita atbalsta trūkuma modināt kopējai darbībai," saka A.Vīgante.

 

"Ja arī šobrīd mūsu aktivitātes būs mazliet pieklusušas, tad kopmērķis ir skaidrs - gatavosimies novada Senioru svētkiem. Pagājušajā vasarā Senioru svētki notika Jaungulbenes pagastā. Tur tika nolemts, ka 2011.gadā tie notiks Lejasciema pagastā," piebilst M.Kušķe.

 

Pasākumā svētku sajūtu radīja Gulbenes novada valsts ģimnāzijas jauniešu koris "Silver", vokālais ansamblis "Pieskāriens" un senioru deju grupa "Reveranss".

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Vienam pensionāram nevajag runāt visu vārdā,ja raksti tad saki ,ka tu tā domā,nevis -mums pensionāriem.

pirms 9 gadiem, 2011.01.26 13:48

Vīgantei par sevi un savu ģimeni ir vilielākā interese!!

pirms 9 gadiem, 2011.01.24 16:21

xxxxx

Prieks, ka tagad šinī laikā,kad visapkārt valda neuzticība,skaudība,ļaunums kāds vai kāda uzņemas strādāt,darboties un vairāk interesēties par cilvēkiem, kuri ir ar savu darbu ir nopelnījuši arī interesi.Mums,pensionāriem ir sāpīga šāda jūsu attieksme.

pirms 9 gadiem, 2011.01.24 10:43

Ko šī aktrise no nodegušā teātra mums vajadzīga,un cik būs atkal budžetā jāieplāno algai.Bet Smaidai taisnība.

pirms 9 gadiem, 2011.01.23 11:19

Hi!

Nu tad jau Tev, Smaidiņ, prāta ir vēl mazāk, jo Tevi neievēlēja :))))))

pirms 9 gadiem, 2011.01.23 09:24

Smaida

Tad tik vien prāta bija kā Vīganti ievēlēt?

pirms 9 gadiem, 2011.01.23 08:08

Vietējās ziņas