Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nodibina Putnu pētniecības biedrību (labots)

Ir nodibināta jauna biedrība, kuras nosaukums ir "Ziemeļvidzemes Putnu pētniecības biedrība", "Dzirksteli" informē ornitologs Elvijs Kantāns no Litenes pagasta.

"Jaunās biedrības mērķis ir veicināt putnu izpēti un aizsardzību Ziemeļvidzemē, apvienot biedrības biedru spēkus putnu izpētei un aizsardzībai, aktīvi piedalīties putnu un to dzīvesvietu aizsardzībā, cenšoties novērst tādu darbību, kas var būtiski pasliktināt putnu dzīves vides kvalitāti, kā arī vispusīgi izglītot sabiedrību jautājumos par putnu lomu dabā un cilvēka dzīvē," stāsta E.Kantāns.  

Ikviens, iestājoties šajā biedrībā, atbalstīs putnu izpēti Ziemeļvidzemē. Savukārt biedrības biedri
saņems atlaides, piedaloties rīkotajās ekskursijās, pārgājienos un citos pasākumos, varēs iesaistīties biedrības projektos, kā arī reizi trīs mēnešos visi biedri saņems biedrības jaunumus un aktualitātes savā e-pastā.

 

E.Kantāns norāda, ka iestāties biedrībā ir vienkārši. Tikai jāaizpilda anketa un jāsamaksā biedru nauda. Jauniešiem līdz 21 gada vecumam un pensionāriem gadā tie ir 5 lati, bet pieaugušiem no 21 gada vecuma - 10 lati. "Ja biedrībā vēlas iestāties visa ģimene, tad tā dēvētie ģimenes biedri maksā vienu pilnu biedru naudu, kas ir 10 lati un 1 latu par katru nākamo biedru," norāda ornitologs.

 

Samaksāt biedru naudu var ar pārskaitījumu: Ziemeļvidzemes Putnu pētniecības biedrība, Reģistrācijas numurs 40008178886. Banka: "Latvijas Hipotēku un Zemes banka", konta numurs: LVL16LHZB192947001. Ja rodas kādi jautājumi, tos var sūtīt uz e-pastu "litenesputni@inbox.lv"

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas