Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nodod pusotru tonnu elektropreču 4

Gulbenes iedzīvotāju atsaucību pirmdien, 25.aprīlī, juta pilsētas 2.vidusskola, kura bija izsludinājusi nolietoto elektropreču vākšanas akciju.

“Tā kā pasākums iepriekš bija izreklamēts, tajā iesaistījās ne tikai mūsu skolēni un viņu vecāki, bet arī pilsētas iestāžu pārstāvji, skolas kaimiņi, tuvējo māju iedzīvotāji. Daudzi mums ieteica atkārtot šādu pasākumu,” Dzirkstelei” stāsta skolotāja Dita Grigore.

Tikai uz vienu stundu skolas pagalms kļuva par nolietoto elektropreču pieņemšanas punktu. Pavisam šajā laikā akcijas rīkotāji gulbeniešiem palīdzēja atbrīvoties no pusotras tonnas nevajadzīgu sadzīves priekšmetu. Tur bija televizori, datoru monitori, radioaparāti un daudz citu sīku elektropreču. Nesumu savāca SIA “AP Kaudzītes”, kura šādu bīstamu atkritumu vākšanā sadarbojas ar biedrību “Latvijas Zaļā josta”.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Ija

Ik vienas pilsētas ,pagasta sakoptība,labiekārtošna,pievilcības un skaistuma veidošana ir katras pašvaldības vadības seja.Cilvēki pamatoti var pelt vai slavēt katru pilsētu un ciemu.Vasarā brauc tūristi,atbrauc ciemos bērni,mazbērni,radinieki ,draugi-katrs savus iespaidus aizved līdzi un savā vidē izreklamē.Tātad vajadzētu vadības vīriem un sievām sarosīties ar darbiem,idejām un nepažēlot naudu savas dzimtās dzīvesvietas labiekārtošanai-mans viedoklis.

pirms 4 gadiem, 2016.05.01 11:47

Ija

Interesanti,tikko pirms mana rakstītā bija komentārs par pilsētas nabadzīgajām puķu dobēm un nu brīnumaini pazuda...Malači Dzirksteles cenzori!

pirms 4 gadiem, 2016.05.01 11:50

U-Ū! Izgulies!

Komentārs par puķu dobēm joprojām ir lasāms, tikai tu jauc rakstus:
http://dzirkstele.diena.lv/kultura-un-izklaide/aicina-svinet-tradicionalo-gimenes-dienu-143015

pirms 4 gadiem, 2016.05.01 19:55

Skrudžš

Kāds atdod vērtīgas izejvielas par velti ?
Super.

pirms 4 gadiem, 2016.05.11 21:25

Vietējās ziņas