Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nometnē darbojas 37 bērni

Gulbenes Bērzu sākumskolā pagājušajā piektdienā beidzās radošo darbnīcu nometne "Pētām pasauli sev apkārt". Nometne ilga desmit dienas, un tajā piedalījās 37 dalībnieki - bērni no dažādām novada skolām. Vairāk foto šeit.

Gulbenes Bērzu sākumskolas direktores vietniece Ilze Petrovska stāsta, ka šogad bērni varēja sevi pilnveidot dažādās nodarbēs un radošajās aktivitātēs: skanošā pasaule, valodu pasaule, saldie sapņi, pīpeņu pļava, dejas un kustību māksla, noskaņu cilvēciņš, kustīgie baloni un bumbu spēles, mālu meistardarbnīca, ekspedīcija, dekupāža, eksperimenti, rotaļas un spēles, mani mīļie draudziņi un dzijas gleznas.

 

I.Petrovska atklāj, ka šo radošo darbnīcu galvenais uzdevums bija censties vairot skaisto vai pilnveidot skaistumu, kas jau eksistē. Kopā ar bērniem nometnē darbojās un dažādas gudrības kopīgi apguva Gulbenes Bērzu sākumskolas skolotāji.

 

I.Petrovska norāda, ka bērniem bijis liels prieks darboties tik daudzās interesantās aktivitātēs pie radošiem skolotājiem.

 

 "Liels paldies par jaunām un skaistām idejām jāsaka mūsu nometnes vadītājai Valdai Putenei, par labestīgumu un sapratni - mūsu skolas medmāsiņai Lidijai un par garšīgajām pusdienām - pavārītai Inesei," saka I.Petrovska.

 

Vēlot saulainu vasaru, viņa piebilst, ka arī nākamgad noteikti tiks plānota līdzīga nometne, kur bērni varēs radoši un daudzveidīgi darboties un apgūt kaut ko jaunu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas