Nometne tikai vienā skolā

Gulbenes rajonā vasaras nometne bērniem būs tikai Rankas arodvidusskolā, kā arī Gulbenes jauniešu centrā "Bāze" notiks radošās vasaras dienas bērniem.

Gulbenes rajona padomē "Dzirkstele" uzzināja, ka Rankas arodvidusskolā Vidzemes 7. līdz 9.klašu jauniešiem radošā lauku nometne "Lauki - manas mājas" būs no 26.jūnija līdz 2.jūlija, Latgales jauniešiem - no 6.jūlija līdz 12.jūlijam. Nometnes laikā dalībnieki varēs iepazīt uzņēmējdarbības iespējas laukos, apzināt izaugsmi un attīstību, modelējot pašiem savas lauku saimniecības. Varēs uzzināt par izglītības un karjeras iespējām laukos. Būs mācības finanšu un ekonomikas jautājumos, kā arī aktīvā atpūta.

 

Gulbenes Izglītības pārvaldes metodiķe Rasma Vanaga "Dzirksteli" informēja, ka apkopotā informācija liecina - finanšu trūkuma dēļ Gulbenes rajonā vispārizglītojošajās skolās bērniem nebūs vasaras nometņu.

 

"Vienīgi jauniešu centrs "Bāze" Gulbenē organizēs nevis nometnes, bet radošās dienas jauniešiem. Neviena skola nav informējusi par līdzīgām aktivitātēm. Naudas, kas citugad bija atlikta vasaras nometņu organizēšanai bērniem, tagad, krīzes apstākļos, mums vairs nav. Nav naudas, lai pedagogiem samaksātu par darbu bērnu vasaras nometnēs," saka R.Vanaga.

 

Savukārt Gulbenes jauniešu centrā "Bāze" būs dažādi pasākumi bērniem un jauniešiem visas vasaras garumā. No 7. līdz 11.jūnijam 12 līdz 18 gadus veci bērni no sociālā riska ģimenēm dosies pārgājienos. Vasaras dienas "Bāzē", sākot no15.jūnija, no 6.jūlija un 24.augusta pa piecām dienām baudīs7 līdz 14 gadus veci bērni.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas