Norakstīs 1704,90 latu zaudējumus

Gulbenes novada domes 27.decembra sēdē lems par materiālo zaudējumu norakstīšanu saistībā ar divām pašvaldības mantas zādzībām. Druvienas pagastā norakstāmi 667,90 lati, Daukstu pagastā - 1034 lati. Vakar, 20.decembrī, finanšu komitejas sēdē deputāti jau atbalstījuši šo zaudējumu norakstīšanu.

Abos gadījumos esot iestājies noilgums. Druvienas pārvaldnieks Juris Graumanis pastāstīja, ka zādzībā, kura pirms daudziem gadiem notikusi pagastmājā, noziedznieka guvums bija pavisam neliels, toties viņš bija uzlauzis astoņas durvis, sabojājot to slēdzenes. Tie arī bijuši lielākie zaudējumi.

 

Savukārt Daukstu pagastā, kā atcerējās novada domes priekšsēdētāja Sandra Daudziņa un deputāts Guntis Blūms, pirms aptuveni 20 gadiem tieši ap Ziemassvētku laiku, kad arī "uzsniga sniedziņš balts", pagastmājā iekļuva zagļi un nozaga datorus.

 

Vainīgie tikuši noskaidroti, taču atlīdzinājuši tikai daļu zaudējuma kopsummas. Sakarā ar šo noziegumu aizdomās kā starpnieki tikuši turēti Latvijā slaveni mūziķi, kuri toreiz Gulbenes pusē viesojušies ar koncertu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas