Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Normunds Mazūrs – partijas “Reģionu alianse” valdes loceklis 14

Gulbenietis Normunds Mazūrs ir kļuvis par partijas “Reģionu alianse” valdes locekli. Tas kļuva zināms 29.oktobrī, kad Ādažos notika šīs partijas kopsapulce un valdes pārvēlēšanas.

Valdē pavisam ir septiņi cilvēki. Par valdes priekšsēdētāju ievēlēts Andrejs Ence – Babītes novada domes priekšsēdētājs. No Saeimas deputātiem partijas valdē ievēlēti Mārtiņš Bondars un Rihards Melgailis. Balsojumā par jauno partijas valdes sastāvu piedalījās 260 partijas biedri.

“Būs vairāk pienākumu, vairāk atbildības,” jaunumu savā dzīvē “Dzirkstelei” komentē N.Mazūrs.

Viņš stāsta, ka novadā partija “Reģionu alianse” darbojas jau kopš 2015.gada, tad arī izveidota partijas nodaļa. Taču tikai šā rudens sākumā ievēlēta nodaļas valde. Par partijas “Reģionu alianse” Gulbenes nodaļas valdes priekšsēdētāju tika ievēlēts N.Mazūrs. Viņš informē, ka novadā ir 15 partijas “Reģionu alianse” biedri. Saņemti iesniegumi vēl no 4 cilvēkiem, kuri gribētu kļūt par šīs partijas biedriem. Lēmums par jauno biedru uzņemšanu tiek pieņemts nevis nodaļas, bet visas partijas lielajā valdē.

Kā zināms, “Reģionu alianse” ir Gulbenes novada varas partija. No šīs partijas domē ievēlēti un darbojas deputāti Andris Apinītis, Kārlis Liše, Antra Sprudzāne, N.Mazūrs, Valtis Krauklis un Zintis Mezīts.

Novada domes priekšsēdētājs A.Apinītis “Dzirkstelei” saka: “Par nākamgad gaidāmajām Gulbenes novada domes vēlēšanām runājam tik tālu, ka “Reģionu alianse” nākamajās vēlēšanās startēs. Konkrētāk neesam sprieduši, lēmuši, runājuši par to, kurš būs sarakstā, kurš nebūs, kurš pirmais, kurš pēdējais. To, ka es domāju startēt, to es apliecinu.”

N.Mazūrs piebilst, ka partija nepraktizē rīkot tikšanās ar vēlētājiem, jo šāda veida pasākumi parasti ir maz apmeklēti.

“Mēs tiekamies ar iedzīvotājiem visu laiku, runājot par konkrētiem jautājumiem, problēmām. Tā 3.novembrī bijām Litenes pamatskolā tikāmies ar pedagogiem, skolēniem un vecākiem. Plānojam braukt uz Druvienas pamatskolu. Tāpat ar iedzīvotājiem tiekamies un runājam par problēmām citās nozarēs,” stāsta N.Mazūrs.

Pievieno komentāru

Komentāri 14

Pilsètnieks

Normunds, rudenī, minèja par bèrzu skolas àtru rekonstrukciju. Kà ir tagad?

pirms 3 gadiem, 2016.11.08 15:37

xxx

Kā ar noprivatizētās pilsētas domes ēkas stāvu,tas vairs nebrūk?

pirms 3 gadiem, 2016.11.09 10:32

ai ai

ai ai ai.....................................................

pirms 3 gadiem, 2016.11.08 15:56

D

........ha, ha, ha,

pirms 3 gadiem, 2016.11.08 18:26

vilis

Kāds tur loceklis - loceklītis !!!

pirms 3 gadiem, 2016.11.09 14:45

No malas

Ir jau interesanti vērot kā cilvēku izmaina vara un nauda.

pirms 3 gadiem, 2016.11.09 19:58

znotiņš

Tieši tā

pirms 3 gadiem, 2016.11.09 20:18

Lasītāja

N.Mazūram ir no kā macīties - sava sievastēva - vajag visu, ko var sagrābt, kamēr var.Vismaz tagad ir cienīgs znots Kaparšmitu ģimenē. Piekrītu, ka nauda un vara izmaina cilvēku. Domas lido, ka tikai vairāk labuma sev, ne parastiem ļautiņiem.Lai jau tiek !

pirms 3 gadiem, 2016.11.10 09:10

urbis

Vai te kāds arī ko pozitīvu var pateikt? Vai viņš Jums kādam te personīgi gaļas gabalu ir no mutes izrāvis? Vai kādam auto spoguli noplēsis? Un pieminēt ģimeni tomēr ir zemiski! Īsti latvieši Jūs te esat!

pirms 3 gadiem, 2016.11.10 09:39

Atbilde urbim

Pozitīvu , ja esi deputāts dari tā,lai radītu darba vietas, lai nedodas cilvēki projām no Gulbenes, nemeklē labumu tikai sev,vispirms padomā, kas Tu esi vēlētāju acīs, par saviem solījumiem priekšvēlēšanās. Par īsto pozitīvo - visu cieņu viņa sievai . Arī par ģimeni - prieks. Būtībā apetīte rodas ēdot un zivs pūst no galvas.Domā urbi kā vēlies.

pirms 3 gadiem, 2016.11.10 09:55

Antra

Kāpēc jūs, cienījamais komentētāj, domājat, ka Normunds neatceras solījumus? Deputāti tādi paši cilvēki vien ir kā pārējie (ne pārcilvēki, ne supercilvēki). Un nav tādas burvju nūjiņas ar ko uzburt laimes zemi, lai arī gribētos...

pirms 3 gadiem, 2016.11.10 10:17

Antrai

Pilnīgi piekrītu, ka atceras, jo viņš nemaz nav sasniedzis tādu gadu skaitli, lai neko vairs neatcerētos. Visi deputāti atceras, ko solījuši, bet tikai solījumi. Godīgāk būtu neko nesolīt, bet skaidri pateikt - nu nevaru neko solīt, bet darboties kādā partijā gribas , un tad jau redzēs, kā būs.

pirms 3 gadiem, 2016.11.10 11:17

Vietējās ziņas