Noskaidro celtnieku un būvuzraugus Gulbenes novada valsts ģimnāzijas telpu atjaunošanai

Gulbenes novada valsts ģimnāzijas telpu vienkāršotās atjaunošanas būvuzraugs par 18 900 eiro bez PVN būs Rīgas SIA “Firma L4”.
Tas noskaidrots pašvaldības  atklātajā konkursā, kura rezultātus Iepirkumu uzraudzības birojs publiskojis 6.novembrī. Telpu vienkāršotā atjaunošana un būvuzraudzība tiks veikta Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansētajā projektā “Gulbenes novada vispārējo izglītības iestāžu mācību vides uzlabošana”.

Būvprojektu izstrādās un autoruzraudzību veiks Rēzeknes SIA “Projektēšanas birojs Austrumi” par 28 100 eiro līgumcenu bez PVN. Firmas uzdevums ir projektēt arī Gulbenes sākumskolas telpu pārbūvi. Tas kļuva zināms jau oktobra sākumā.

Oktobra beigās atklātā konkursa rezultātā arī ir izraudzīta valsts ģimnāzijas telpu vienkāršotās atjaunošanas būvfirma – SIA “Akvilons Z” no Gulbenes ar piedāvāto 234 582,48 eiro līgumcenu bez PVN.

Pašvaldības publiskotie dokumenti liecina, ka novada valsts ģimnāzijas telpās notiks gan vispārējie, gan specializētie būvdarbi, kas saistīti ar ugunsdzēsības signalizāciju, apkuri un vēdināšanu, ūdensvadu un kanalizācijas tīkliem, vājstrāvas tīkliem un elektrotehniskajiem darbiem, kā arī elektronisko sakaru sistēmu un apskaņošanu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas