Noskaidro logo konkursa uzvarētāju 2

Gulbenes novada logo konkursa vērtēšanas komisija izvērtēja pretendentu iesniegtos logo variantus. Kopumā konkursam tika iesniegti 25 logo varianti sešu autoru izpildījumā.

Konkursam pieteiktos logo variantus vērtēja Gulbenes novada domes priekšsēdētāja Sandra Daudziņa, Informācijas nodaļas vadītāja Guna Švika, Gulbenes novada tūrisma informācijas centra vadītāja Inga Barinska, sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Igaviņa, Gulbenes mākslas skolas direktora vietniece Sandra Dikmane, Gulbenes novada domes galvenā arhitekte Daila Putniņa un novada domes deputāts Ivars Kupčs.


"Pēc ilgām diskusijām par labāko komisija atzina gulbenietes Vinetas Vašķes piedāvāto logo variantu - stilizētu gulbi. Tiesa, komisija nolēma lūgt darba autori nedaudz pārstrādāt un pilnveidot savu darbu. Labāko darbu izvērtēt nebija viegli, jo mums ir svarīgi, kāds ir novada logo un kā mūs atpazīs ne tikai Latvijā starp citiem novadiem, bet arī citās valstīs, taču ir patīkami, ka komisijas lēmums sakrita ar skatītāju simpātijām. Nedēļas laikā par piedāvātajiem variantiem bija nobalsojuši vairāk nekā 30 cilvēki un tieši par šo darbu tika saņemts visvairāk balsu," stāsta J.Igaviņa.


2.vietu konkursā ieguva Laura Bērziņa, 3.vietu - Eva Vīksniņa. Darbu autori tiks sveikti Gulbenes pilsētas egles iedegšanas svētkos 13.decembrī. 1.vietas ieguvēja balvā saņems 50 latus, 2.vietas - 25 latus un 3.vietas - 15 latus. Par skatītāju simpātiju pienāksies 10 lati.


Tika izlozēts arī viens balsotājs - kāda sieviete vārdā Zina, kura vēlāk saņems suvenīru ar jauno logo.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Esmu neizpratnē par šī konkursa izsludināšanas gaitu un apšaubāmajiem rezultātiem. Izsaku nožēlu par klaji pausto necieņu pret dizaina profesionāļiem, kuri tika apieti, organizējot šo konkursu.

pirms 11 gadiem, 2009.11.17 22:22

Ilze

Mēs dzīvojam laikā, kad pavirši un slinki logo vairs nav risinājums!!! Uz mirkli iedomājieties, kas sanāk, ja logo uzzīmēts nemākulīgi, bez skaidra mērķa: visiem ir, mums arī vajag vai vienkārši „aiz neko darīt”.
Nav jau šaubu, ka Gulbenes novada domē strādā jauki un gudri cilvēki, bet visai šai problēmai nav cita iemesla kā neizpratne par to, kas ir logo.
Valda stereotips – “vajag logo”. Bet KĀPĒC vajag, neviens nezina. Tāpat nezina, kā pareizi pie tiem tikt. Nepareizs process- nepareizs rezultāts. Likumsakarīgi.

pirms 11 gadiem, 2009.11.17 21:27

Vietējās ziņas