Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noskaidro Stradu pagasta “Cāli 2013” 3

30.martā Stāķu pamatskolas zāli pieskandināja mazie Stradu pagasta vokālisti. Kā tad mazajiem dziedātājiem veicās? Par to informē konkursa organizatore Laura Kļaviņa.

Pasākuma organizatore stāsta, ka Stradu pagasta konkursā ,,Cālis 2013" piedalījās 10 mazie vokālisti. Konkursu vadīt bija ieradušies vislabākākie un košākie cāļi (Maija un Matīss Andrejs Obrumāni).

 

Vokālistus vērtēja dziesmu mīloša žūrija - Gulbenes novada "Cālis 2012" uzvarētāja Estere Tuča ar mammu Diānu, Stāķu pamatskolas direktore Diāna Šķēla un Stradu pagasta pārvaldes vadītājs Juris Duļbinskis novērtēja visu dziedātāju muzikālo priekšnesumu un piešķīra katram cālim titulu.

 

""Atraktīvākos Cāli" Valterus Ločmanu, "Stilīgāko Cāli" Igorus Kūlīti, "Emocionālāko Cāli=s" Kati Jankovu,

"Smaidīgāko Cāli" Rebekua Priedīti, "Kustīgāko Cāli" Gustavu Aišpuru Lukšu, "Košāko Cāli" Saniju Krēsliņu, "Drošāko Cāli" Gabrielua Tiltanovu, "Mīlīgāko Cāli" Rihardu Rakicki, kuri mācās Stāķu pamatskolas pirmsskolas izglītības iestādē, konkursam sagatavoja skolotāja Dina Markova. "Elegantāko Cāli" Martu Kuprovsku konkursam sagatavoja skolotāja Inga Zomerovska un "Cāli 2013" Melisi Borisanovu - skolotāja Ligita Plešanova - Jarusova," informē L.Kļaviņa.

 

Konkursa organizatore pateicas vecākiem, kas bērnus iedrošināja dziedāt, skolotājiem par muzikālo audzināšanu un visiem līdzjutējiem, kuri atbalstīja mazos vokālistus. "Prieks par jaunas tradīcijas iedibināšanu Stradu pagastā!" saka L.Kļaviņa.

Apsveicam dalībniekus un uz tikšanos "Cālis 2014"," aicina L.Kļaviņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Kika

Nesaprotu, vai tiešām neviens pirms publicēšanas šeit materiālu pat nemēģina parlasīt?! Labi, pāris kļūdas, bet ne jau:

1. ""Atraktīvākos Cāli" Valterus Ločmanu (3!!! kļūdas!)
2. Igorus Kūlīti (nu kas tie par Valterusiem un Igorusiem?!)
3. Emocionālāko Cāli=s
4. Rebekua Priedīti
5. Gabrielua Tiltanovu
6. Apsveicam dalībniekus un uz tikšanos "Cālis 2014"," aicina L.Kļaviņa. (Vai nu vienas pēdiņas liekas vai pietrūkst.)

Es vēl saprotu, ja šādi raksta cilvēki forumos, bet ne jau cilvēks, kuram gribas saukties par profesionāli rakstīšanā.

pirms 6 gadiem, 2013.04.03 22:42

Vietējās ziņas