Noskaidro zemessargu ēdinātāju 6

Gulbenes SIA “Lejaskrāces” arī šogad turpinās ēdināt zemessargus savā novadā, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija.

Piedāvātā līgumcena ir 21 142 eiro bez 21 procenta pievienotās vērtības nodokļa. Līgumi ar apakšuzņēmējiem nav paredzēti. SIA “Lejaskrāces” bija vienīgais pretendents, kas ir pieteicies šāda ēdināšanas pakalpojuma sniegšanai Gulbenes novadā.

“Sadarbība ar SIA “Lejaskrāces” mums turpinās jau vairākus gadus un par šo sadarbību varu teikt tikai labus vārdus,” “Dzirkstelei” saka Zemessardzes 25. kājnieku bataljona komandieris pulkvežleitnants Normunds Baranovs.

Zemessargu ēdināšanu SIA “Lejaskrāces” nodrošina pēc pasūtījuma vajadzīgajā apjomā lauku virtuves veidā. Tas nozīmē, ka siltais ēdiens tiek pievests klāt tur, kur notiek zemessargu mācības.

Kopumā šajā Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centra rīkotajā konkursā ēdināšanas pakalpojumu sniegšanai Zemessardzes vajadzībām ir izraudzīti pavisam 12 uzņēmumu piedāvājumi. Katrs no uzvarētājiem nodrošinās zemessargu ēdināšanas pakalpojumus kādā konkrētā Latvijas teritorijā. Kopumā šādi pakalpojumi tiks sniegti par 391 119,46 eiro.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

tautas gudrības

Ik katrs saņems dzīvē pelnīto, ja ne šajā paaudzēt, tad nākošajās. Dari ko darīdams, apdomā galu!! Kas citam bedri rok, pats tajā iekrīt!

pirms 5 gadiem, 2016.05.19 10:07

2104

Nezinu kā tur ir ar to galu un bedri,bet tas gan jāatzīst,ka nekur Gulbenē nav tik garšīgi salāti un dažādie gaļas izstrādājumi kā Pienenītē. Pavārēm paldies, arī pārdevējas ļoti laipnas.Patīk,ka tikko no cepeškrāsnīm izņemtā gaļas produkcija ir uz letes un tad esi 100% pārliecināts,ka to baudot varēs mēli norīt,ļoti gardi! Arī pasūtot ciemiņu cienāšanai viss ir ļoti labs.Mans dēls vienmēr saka-šitais gan ir foršs rosols(gaļas salāti). Un tas jau ir tikai saimnieku nopelns.Cilvēki cīnās,lai varētu vēl kur strādāt,varbūt tas nemaz nav tik peļami. Dieva goda vārds es nestrādāju Pienenītē un Začiem neesmu ne draudzene ,ne radiniece.

pirms 5 gadiem, 2016.05.19 16:03

:)

Skaties, ka nenorij mēli un nedabū pļutku tukši muldēdama :))

pirms 5 gadiem, 2016.05.19 18:11

!?

Bet produkciju, kuru Pienenītē nevarēja iztirgot, bērniem Bērzu skolā tirgoja. Ar cietajām bulciņā naglas dzīt varēja. Skolas pietrūkst, lai Pienenītē neiztirgoto bērniem izbarot varētu.

pirms 5 gadiem, 2016.05.21 21:57

Vietējās ziņas