Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noslēdz līgumus par būvprojektu izstrādi ceļu posmu pārbūvei

Iepirkuma “Būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība” rezultātā Gulbenes novada dome ir noslēgusi līgumus būvprojektu izstrādei ceļu posmu pārbūvei. Par to informē Gulbenes novada pašvaldības mājaslapa.

Ceļa posmam Lizuma pagastā Lizums-Kalēji-Avoti būvprojektu izstrādās un autoruzraudzību veiks SIA „Projektēšanas birojs "Austrumi” ar līgumcenu (bez PVN) 7020,00 eiro. Projekta izstrādes un saskaņošanas termiņš ir 112 diena no līguma noslēgšanas.

SIA „Marten projekti” izstrādās būvprojektu un veiks autoruzraudzību Ražotāju ielai Gulbenē (pie Statoil) ar līgumcenu (bez PVN) 4420,00 eiro, Lapu ielai Beļavas pagasta Svelberģī ar līgumcenu (bez PVN) 7721,00 eiro, Kalēju ielai Stradu pagastā (turpinājums no Draudzesskolas ielas Gulbenē) ar līgumcenu (bez PVN) 4420,00 eiro.

Ielām projekta izstrādes un saskaņošanas termiņš ir 70 diena no līguma noslēgšanas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas