Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Notāru dienas 2011" – visā Latvijā

7. un 8. martā ikgadējās Notāru dienās Latvijas zvērināti notāri iedzīvotājiem sniegs bezmaksas juridiskās konsultācijas. Konsultācijas būs iespējams saņemt jebkurā no 120 Latvijas notāru birojiem

no pulksten 11 00 līdz 16 00.

Notāru padomes rīkotājdirektore Vija Piziča stāsta, ka uz konsultāciju aicināts ikviens iedzīvotājs, kurus interesē, piemēram, laulības līgumi, mantojumi, testamenti, dāvinājumi, uzturlīgumi, bezstrīdus laulības šķiršana, darījumi ar nekustamo īpašumu, tostarp ieķīlātu, kā arī cits.  

"Konsultācijas būs iespējams saņemt arī internetā, saziņai ar notāriem izmantojot Skype (lietotājvārds: NotaruDienas) laikā no pulksten 8.30 līdz 17.00," skaidro V.Piziča. 

 

Ņemot vērā lielo interesi par bezmaksas konsultācijām, arī šogad iedzīvotājiem būs atvērtas Latvijas Zvērinātu notāru padomes telpas Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 20 - 8. Padomes telpās uz konsultācijām īpaši aicināti tie iedzīvotāji, kurus interesē bezstrīdus laulības sķiršana.

 

Notāru dienas notiks sesto gadu un, kā jau ziņots, pagājušā gadā bezmaksas konsultācijas saņēma 6000 iedzīvotāju.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas