Noteiks sportiskākās klases

Latvijas skolēni jau trešo gadu tiek aicināti pieteikties konkursam "Sportiskākā klase" sākumskolas, pamatskolas un vidusskolas klašu grupā.

Lai pieteiktos konkursam, skolēniem interneta mājas lapā "www.basket.lv" jāizdrukā pieteikuma anketa un līdz 31.janvārim tā aizpildīta jānosūta organizatoriem. Konkurss notiks no 1.februāra līdz 30.aprīlim. Tajā tiks vērtēti nevis labāko skolēnu sportiskie rezultāti un atzīmes, bet gan sporta nodarbību apmeklējums un klases kolektīva kopīgā piedalīšanās sporta pasākumos - pilsētas skolu sporta sacensībās, krosos, pārgājienos. Īpaši tiks novērtētas skolēnu radošās idejas un realizētās aktivitātes olimpisko ideju popularizēšanā skolā un pilsētā. Šogad skolēniem būs jāizpilda arī īpašie konkursa rīkotāju uzdevumi, kas katru mēnesi tiks publicēti konkursam speciāli izveidotajā mājas lapā.

Konkursa laikā klases kolektīva izvirzītajam pārstāvim līdz mēneša 10.datumam jānosūta uz Latvijas Basketbola savienību rakstisks ziņojums par iepriekšējā mēneša rezultātiem - atskaite ar sporta skolotāja parakstu par stundu apmeklējumu, informācija par klases sportiski radošajām aktivitātēm, kā arī jāizpilda konkursa rīkotāju uzdots uzdevums.

Iesūtīto informāciju vērtēs cienījama žūrija, kas noteiks sportiskākās klases katrā klašu grupā. Katras grupas uzvarētāji īpašo viesu statusā tiks ielūgti uz Eiropas Basketbola čempionāta spēlēm, kur tiksies ar čempionāta komandām. Aktīvākas un radošākās klases saņems pārsteiguma balvas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas