Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noteikta dalības maksa

Alūksnes dome apstiprinājusi ikmēneša dalības maksu Bērnu un jauniešu centra nodarbībām.

 

Centra direktore Eva Aizupe informē, ka līdz šim ne visiem pulciņiem bija dalības maksa. Pēc pusgada vērtēs, cik atbilstoša samaksa par katru nodarbību veidu ir noteikta. Ar 1. septembri džudo kluba dalībnieki katru mēnesi maksās 4 latus, tāpat arī bēbīšu skoliņas dalībnieki.

 

Mazā modes studija, angļu valodas klubiņš un bērnu literārās jaunrades pulciņš iekasēs 3 latus no katra.

 

Estētikas skolas apmeklētājiem vajadzēs 2,50, dažādu žanru aerobikas un sarīkojumu sporta deju pulciņā dalībniekiem - 2 latus mēnesī.

 

Visās pārējās nodarbībās: tautisko deju kolektīvā "Enku - drenku", "Pastalnieki", ritimikā, radošo darbu galerijā, tautas un netradicionālo deju pulciņā, angļu valodas pulciņā, pulciņā "Angļu valoda mazajiem", volejbola pulciņā, sporta pulciņā, angļu valodas klubā "All together", vides izglītības klubā, orientēšanās klubiņā "Horizonts", jauniešu klubā "The Others", skolēnu tehniskās jaunrades klubā, futbola pulciņā un dziedāšanas pulciņā "Cielaviņas" vajadzēs maksāt 1 latu katram.

 

Centra direktorei ir tiesības pēc pedagoģiskās padomes apstiprināta nolikuma ar rīkojumu atbrīvot audzēkņus no dalības maksas vai arī to samazināt līdz 50 procentiem plānoto dalības maksas ieņēmumu.

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas