Notiek ceturtais Alfa kurss

Gulbenes katoļu draudzē katru trešdienu pulksten 18.30 pulcējas ticīgi un neticīgi cilvēki, kuri vēlas uzzināt vairāk par kristietību un to, kā ticība spēj pārveidot cilvēka dzīvi. Šīs konfesijas baznīcā Gulbenē jau ceturto reizi norit tā saucamais Alfa kurss, kuru apmeklēt ir aicināti gan draudzes locekļi, gan tie, kuri apmeklē dievkalpojumus citās konfesijās vai vēl tikai domā, kuru baznīcu izvēlēties.

Māsa karmelīte Marija Stefana stāsta, ka Gulbenē līdz šim Alfa kurss ir darbojies efektīvi, jo pēc tam gandrīz visi apmeklētāji devušies uz katehēzēm, lai sagatavotos sakramentiem jeb, citiem vārdiem runājot, ir pieņēmuši katoļticību. Par to raksta portāls “www.catholic.lv”. Māsa arī novērojusi, ka Alfa kursa beidzējiem dažkārt ir dedzīgāka ticība nekā tiem, kas Alfa kursu nav izgājuši.


Pēc Alfa kursa beigšanas Gulbenē turpinās iknedēļas tikšanās, jo katru nedēļu „alfisti" tiek aicināti uz slavēšanas vakariem. Tā ir iespēja atkal satikties, kopā lūgties. Izrādās, ka par Alfa kursu visvairāk cilvēki uzzina no saviem tuviniekiem un kaimiņiem. Ne tik daudz „strādā" afišas un reklāmas, cik personīgais kontakts.


Ar Alfa jauniešu kursa organizatoriem var sazināties arī elektroniski, rakstot uz e-pasta adresi “alphagulbene@gmail.com”, zvanot uz tālruni 26567462 vai sekojot līdzi Gulbenes Alfa kursa aktivitātēm “Twitter” kontā “@AlphaGulbene”.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas