Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiek informācijas diena

Jaungulbenes arodvidusskolā rīt, 17.februārī, notiks informācijas diena, kurā iepazīties ar šīs mācību iestādes darbu ir aicināti pamatskolu 9.klašu skolēni.

"Lai gan ir auksts un daudzi slimo, tomēr ceram, ka interesentu netrūks. Esam saņēmuši pieteikumu, ka no Gulbenes 2.vidusskolas ieradīsies 16 skolēni, interesi ir izrādījusi arī Gaujienas internātskola un citi," stāsta Jaungulbenes arodvidusskolas direktore Valentīna Jermaševiča.

 

Šogad informācijas diena veidota citādāk nekā iepriekš. Vispirms plānota kopīga tikšanās zālē un skolas apskate, tad darbu sāks vairākas radošās darbnīcas. Tiks demonstrētas militārās prasmes, skolas virtuvē gatavoti ēdieni, būs autoveiklības braucieni, salvešu locīšanas prasmes apguve, kā arī informācijas tehnoloģiju pielietošanas iemaņas. Paredzēta arī katras radošās darbnīcas veikuma prezentācija.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas