Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks 25.marta piemiņas pasākumi

Visā Latvijā, arī Gulbenes novadā, 25.martā notiks atceres pasākumi, kas veltīti komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienai.
Gulbenē piemiņas brīdis norisināsies pulksten 12.00 pie Gulbenes dzelzceļa stacijas, kur uzrunu teiks Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andris Apinītis un Gulbenes novada politiski represēto apvienības vadītāja Aira Anča.

Pasākumu muzikāli kuplinās Gulbenes kultūras centra vīru vokālais ansamblis “Namejs”. Pēc ziedu un svecīšu nolikšanas ikviens tiks aicināts uz atmiņu brīdi ar sarunām, dziesmām, tēju un pīrādziņiem stacijas telpās.

Piemiņas brīdis ar ziedu nolikšanu, svecīšu aizdedzināšanu pulksten 12.00 notiks arī Lejasciema kapsētā pie piemiņas zīmes. Pulksten 12.30 paredzēta pulcēšanās uz atmiņu pēcpusdienu Lejasciema kultūras namā.

Lizumnieši uz piemiņas brīdi pie bijušās Lizuma dzelzceļa stacijas pulcēsies pulksten 13.00. Pulksten 13.30 tiks nolikti ziedi, aizdedzinātas svecītes piemiņas vietās, savukārt pulksten 14.00 sāksies tematiskais pasākums “Sibīrijas stāsti”, kurā piedalīsies jauniešu deju kolektīvs “Veiksme”, savukārt pulksten 15.30 - atmiņu pēcpusdiena.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas