Notiks Gulbenes novada tūrisma uzņēmēju seminārs

Otrdien, 19.februārī, no pulksten  9:00 līdz 13:00 Gulbenes novada pašvaldības ēkas 3.stāva zālē notiks tūrisma uzņēmēju seminārs, informē Gulbenes novada pašvaldības aģentūras “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”.

Gulbenes tūrisma aģentūra informē, ka semināra apmeklētāji uzzinās par aktualitātēm Gulbenes novada tūrisma jomā un plānotajām aktivitātēm jaunajā gadā. Biedrības “SATEKA” valdes priekšsēdētāja Daiga Gargurne pastāstīs par tūrisma uzņēmēju iespējām piedalīties dažādos projektos. Gulbenes novada pašvaldības Attīstības un projektu nodaļas projektu vadītāja Baiba Trifane iepazīstinās ar aktualitātēm starptautiskajos projektos tūrisma jomā, kuros iesaistījies novads, bet projektu vadītāja Liena Kazāka pastāstīs par pašvaldības atbalstu uzņēmējdarbības veicināšanā. Gulbenes novada PA “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” pārstāve Zane Logina pastāstīs par aģentūras darbību 2018.gadā un plānotajām aktivitātēm jaunajā gadā, bet noslēgumā ar prezentāciju “Ko tūrists gaida no lauku tūrisma saimniecības, tajā ciemojoties? Kā to redz gids, kurš ikdienā strādā Latvijā un ārpus tās” uzstāsies lektors, grāmatas “100 stāsti par Latviju” autors Normunds Smaļinskis.


Aģentūra semināru apmeklēt aicina Gulbenes novada tūrisma uzņēmējus, tūrisma objektu apsaimniekotājus, ēdināšanas un naktsmītņu īpašniekus, tūrisma nozarē strādājošo lauku saimniecību īpašniekus, mājražotājus, amatniekus un citus tūrisma nozares pārstāvjus.


Plašāka informācija par semināru - www.visitgulbene.lv vai, sazinoties ar aģentūru pa tālruni 26557582, vai pa e-pastu: turists@gulbene.lv

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas