Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks jau otrā Lielā talka

Ikviens Latvijas iedzīvotājs 18.aprīlī ir aicināts piedalīties jau otrajā Lielajā Latvijas sakopšanas talkā.

Pagājušajā nedēļā Rīgā notika Lielās talkas koordinatoru sanāksme. Tajā piedalījās 227 dalībnieki, arī mūsu rajona koordinatori. Sanāksmē uzrunu teica arī Lielās talkas patrons - Valsts prezidents Valdis Zatlers.

 

Gulbenes rajona padomes izpilddirektore un talkas koordinatore mūsu rajonā Guna Švika norāda, ka talkā ir aicinātas piedalīties gan pašvaldības, gan skolas un augstskolas, gan ikviens, kam ir tāda vēlēšanās.

 

"Talkotājiem būtu nepieciešams sazināties ar savas pašvaldības talkas koordinatoriem un norādīt vietas, kur viņi vēlas talkot, lai koordinatori var saskaņot atkritumu savākšanu. Talkot būs iespējams arī Latvijas valsts mežu un Latvijas valsts ceļu teritorijās," saka G.Švika.

 

Ar Latvijas Atkritumu saimniecības uzņēmumu asociācijas atbalstu Lielās talkas laikā savāktos atkritumus šogad poligoni pieņems bez maksas. Šogad tāpat kā pērn talkotājiem tiks sarūpēti arī maisi un cimdi.

 

Atsaucoties Latvijas iniciatīvai, talkā šajā dienā dosies arī mūsu kaimiņvalstu - Lietuvas, Igaunijas, Polijas un Krievijas Sanktpēterburgas apgabala iedzīvotāji.

Pirmā Lielā talka notika pērnā gada 13.septembrī Latvijas 90.dzimšanas dienas pasākumu laikā.

 

"Arī rudenī talkot bija ļoti lietderīgi, taču tagad pavasarī šis darbs būs daudz efektīvāks, jo, nokūstot sniegam, atsedzas visi ziemas darbi un nedarbi," atzīst G.Švika.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas