Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks lokšaušanas sacensības

Lejasciema pagasta „Pukstu” māju apkārtnē 27.augustā jau sesto reizi notiks lokšaušanas sacensības „Pukstu aplis”. Sacensības notiks pēc “Standart round” noteikumiem, šaujot ar divām bultām pa 3D (telpiskiem) mērķiem, rezultātu summējot.

Daļa mērķu ir jauni un neparasti, piemēram zivis, kuras var likt ūdenī. Sacensību sākums - pulksten 12.00, uz tām ir gaidīti visi, kurus interesē lokšaušana. Par to informē sacensību „Pukstu aplis” rīkotājs Juris Novožilovs.


Sacensību mērķis ir noteikt vasaras nogales spēcīgākos loka šāvējus brīvdabas apstākļos.


Sacensības ir atklātas. Tās notiks pieaugušo, junioru un bērnu konkurencē. Sacensībām veltāma visa diena, sākot ar reģistrēšanos pulksten 10.00 un beidzot ar apbalvošanu pulksten 17.00. Uzvarētājus apbalvos ar diplomiem un piemiņas balvām.

J.Novožilovs stāsta, ka diemžēl starp Gulbenes novada ļaudīm šis sporta veids nav populārs. Pagaidām esot tikai viens puisis, kurš interesējas par šo sporta veidu un iemēģina roku. Vai viņš šoreiz piedalīsies sacensībās, organizators vēl nezina. Viņš uzver, ka sacensības Lejasciemā domātas gan sportam, gan kopīgai atpūtai interesentu lokā.


J.Novožilovs un viņa ģimene sacensības rīko sadarbībā ar Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubu “Amazones”. Vairāk informācijas – “http://amazones.archery.lv”.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas