Notiks nebijis pasākums - finanšu forums

Vidzemes reģionālajā konferencē 25.septembrī Valmierā piedalīsies arī Valsts ieņēmumu dienesta Vidzemes reģionālās iestādes Gulbenes nodaļas darbinieki. Seši Gulbenes nodaļas ilggadējie darbinieki - Inta Zelča, Vera Šakurova, Jolanta Bērziņa, Līga Zača, Ina Zavacka un Irēna Rozniece - par profesionālo darbu Latvijas labā un godprātīgu dienesta pienākuma pildīšanu tiks godināti ar Valsts ieņēmumu dienesta Atzinības rakstiem.

Foruma mērķis - sekmēt diskusiju Dienesta Gulbenes nodaļas vadītāja Irēna Rozniece "Dzirkstelei" stāsta, ka, svinot Valsts un finanšu sistēmas 90 gadu jubileju, Finanšu ministrija un Valsts ieņēmumu dienests sadarbībā ar Latvijas Darba devēju konfederāciju organizē finanšu forumu ar piecām reģionālajām konferencēm. Konferencē piedalīsies gan finanšu ministrs Atis Slakteris, gan Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektors Dzintars Jakāns.

 

"Foruma mērķis ir sekmēt diskusiju starp uzņēmējiem, pašvaldību pārstāvjiem, Finanšu ministrijas un Valsts ieņēmumu dienesta speciālistiem par aktuālo attīstību finanšu nozarē," skaidro I.Rozniece.

 

Attīstība vērsta uz kvalitatīvu apkalpošanu

I.Rozniece stāsta, ka šogad aprit 15 gadi, kopš Valsts ieņēmumu dienests ir izveidots un strādā.

 

"Grūti pat salīdzināt šodienu ar 15 gadu senu situāciju. Toreiz nodaļā bija tikai viens dators. Visa uzskaite tika veikta uz papīra. Tehnoloģijas ienāca ļoti strauji. Tagad mums ir pieejams plašs darbam nepieciešamo programmu nodrošinājums. Strauji ienāk arī elektroniskā deklarēšanas sistēma. Mūsu attīstība vērsta uz to, lai klients saņemtu kvalitatīvu apkalpošanu, piemēram, tagad mums ir ērtas telpas gan klientiem, gan darbiniekiem," norāda I.Rozniece.


Visi ierēdņi ir ieguvuši augstāko izglītību. Nepārtraukti zināšanas tiek pilnveidotas un nostiprinātas dažādos kursos un semināros, ko organizē ieņēmumu dienests.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas