Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks nometnes

Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļas darbiniece Baiba Muceniece "Dzirkstelei stāsta, ka ir atbalstītas desmit nometnes. Gulbenes novada domes sēdē deputāti apstiprināja 8500 latu mērķdotāciju interešu izglītībā bērnu un jauniešu vasaras nometņu organizēšanai pedagoģisko darbinieku algām.

B.Muceniece stāsta, ka šonedēļ notiek Bērzu sākumskolas organizētās radošās darbnīcas "Pētām pasauli sev apkārt". K.Valdemāra pamatskolā notiks divas nometnes - viena no tām "Esi radošs dabā" - no 1. līdz 5.augustam, savukārt nometne "Atklāj savu talantu" - no 8. līdz 12.augustam.


Druvienas pamatskolā ieplānotas trīs nometnes - "Kokļu darbnīca" notiks no 1. līdz 7.augustam, "Vasaras sporta skola 2011" - no 11. līdz 15.jūlijam, folkloras nometne lieliem un maziem - no 8. līdz 13.augustam.


Vides nometne "Jaunie vides draugi" Stāķu pamatskolā paredzēta no 1. līdz 5.augustam. Stāķu pamatskolā no 8. līdz 12.augustam notiks arī jaunrades dienas spēles. Daukstes pamatskolā no 14. līdz 18.jūnijam ieplānota nometne "Nāc draudzēsimies", bet Tirzas pamatskolā no 25. līdz 30.jūlijam būs nometne "Pūznis".

 

Ja skolēnu vecākiem ir interese par nometnēm, jāzvana uz skolu.


B.Muceniece piebilst, ka arī Jaungulbenes arodvidusskolā no 4. līdz 10.jūlijam notiks Rīgas Domes Izglītības kultūras un sporta departamenta organizētā nometne.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas