Notiks sestais vedēju salidojums

"Kāzu muzejā" 1. un 2.augustā notiks sestais vedēju salidojums, kurā satiksies un pieredzē dalīsies vedēji no visas Latvijas. Salidojuma dižvedēji būs Dace un Guntis Mazcirīši.

Kāzu vedēju salidojums tiek rīkots ar mērķi popularizēt latviešu kāzu tradīcijas. Salidojumā vedēji varēs gūt jaunu pieredzi un idejas, papildināt "Kāzu muzeja" krājumus, kā arī savstarpēji iepazīties.  

Pirmais salidojums notika 2003.gadā. "Kāzu muzeja" saimniece un divu grāmatu "Kāzas. Praktiski padomi kāzu rīkošanā" autore Vivita Pozņaka ir teikusi: "Arī 21.gadsimtā ir jāpopularizē latviešu kāzu tradīcijas un jāveicina pieredzes apmaiņa kāzu vedēju vidū. Ceru, ka šie salidojumi turpināsies kā tradīcija."

 

Pasākums šoreiz tiks veidots kā teatralizēts uzvedums, aktieri būs visi pasākuma dalībnieki. Salidojumu laikā notiks dažādas radošās meistardarbnīcas, tiks izspēlētas dažādas laulības dzīves ainiņas, būs iespēja piedalīties dažādos konkursos, notiks arī dejas un dažādas citas aktivitātes. Ir paredzētas arī izglītojošas lekcijas, kuru laikā varēs apgūt runas mākslu, kā arī svinību vietu dekorēšanas mākslu.

 

Pieteikties pasākumam, kā arī gūt sīkāku informāciju par pasākuma organizāciju var pie muzeja saimnieces V.Pozņakas pa tālruni 29492964 vai 22163858.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas