Notiks vokālo ansambļu skate

Gulbenes kultūras centrā 19.februārī pulksten 16.00 notiks Gulbenes novada vokālo ansambļu skate. Šobrīd ir zināms, ka skatē piedalīsies 18 vokālie ansambļi. Savu sniegumu rādīs senioru un jauktie ansambļi, kā arī novadā vienīgais vīru vokālais ansamblis "Namejs". Skaitliski visplašāk pārstāvēti ir sieviešu vokālie ansambļi.

"Mūsu novadā vokālā māksla ir starp atbalstāmajām prioritātēm," atzīst Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vecākā konsultante Edīte Siļķēna.

 

Katrs kolektīvs skatē izpildīs divas dziesmas. Obligāts noteikums, ka viena dziesma jādzied bez pavadījuma. Sniegums tiks vērtēts pēc punktu sistēmas. Atbilstoši iegūtajiem punktiem kolektīvi tiks sadalīti pa pakāpēm. Labākie ansambļi mūsu novadu pārstāvēs reģiona vokālo ansambļu skatē, kas 9.aprīlī notiks Cēsīs.

 

Kolektīvus vērtēs Gulbenes novada koru virsdiriģents Uldis Kokars, Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas direktors Roberts Liepiņš, Gulbenes novada valsts ģimnāzijas jauniešu kora "Silver" diriģente Laura Anže, Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras, sporta nodaļas vadītājs Arnis Šķēls, kā arī E.Siļķēna.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas