Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novadā - 11 subsidētās darba vietas 2

Nodarbinātības valsts aģentūras Gulbenes filiāle sāk pieņemt pieteikumus no darba devējiem uz bezdarbniekiem paredzētajām subsidētajām darbavietām. Novadā kopumā ir paredzētas 11 subsidētās darbavietas – 2 bezdarbniekiem ar invaliditāti un 9 reģistrētajiem bezdarbniekiem, kuri bez darba ir ilgāk nekā gadu.

“Pieteikumus subsidēto darba vietu izveidei var iesniegt komersanti, pašnodarbinātās personas, biedrības vai nodibinājumi. Pieņemot darbā aģentūrā reģistrēto bezdarbnieku, darba devējs no aģentūras saņem finansiālo atbalstu,” informē Nodarbinātības valsts aģentūras Gulbenes filiālesvadītājs Vladimirs Lituņenko.

Darba devējam aģentūra piešķir dotāciju bezdarbnieka darba algai - 50 procentus no bezdarbnieka mēneša algas, nepārsniedzot valstī noteikto minimālo mēneša darba algu. Dotāciju - 50 procentus no valstī noteiktās minimālās mēnešalgas piešķir arī darba vadītājiem. Dotācijas paredzētas arī valsts sociālajām iemaksām. Finanšu atbalstu bezdarbnieku nodarbināšanai nodrošina no 12 līdz 24 mēnešiem. Finanšu atbalsts ir paredzēts arī  tiem darba devējiem, kuri nodarbina bezdarbnieku, kam ir invaliditāte. Piemēram, darba devējs saņem vienreizēju dotāciju līdz 711 eiro iekārtu un aprīkojuma iegādei, kā arī tehnisko palīglīdzekļu izgatavošanai vai iegādei, lai pielāgotu darba vietas bezdarbniekiem ar invaliditāti.

V.Lituņenko norāda, ka subsidētajās darba vietās nodarbina aģentūrā reģistrētos bezdarbniekus, kuri bez darba ir ilgāk nekā gadu, bezdarbniekus vecumā virs 55 gadiem un bezdarbniekus ar invaliditāti. Plašāku informāciju par pasākumu, prasībām pretendentiem un viņu izvēli var gūt aģentūras interneta mājaslapā, kā arī Gulbenes filiālē pie koordinējošās ekspertes Solvitas Vilciņas.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Jautājums

Vai tā ir taisnība, ka Alfas šūšana taisās ciet???????

pirms 4 gadiem, 2016.04.21 20:17

Vietējās ziņas