Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novadā 60 klienti paliek bez elektrības

Šodien ap pusdienām, negaisa laikā Gulbenes novadā elektroenerģijas padeve stiprā lietus un vēja rezultātā tika pārtraukta 56 klientiem. Traucējumus izjuta Galgauskas, Jaungulbenes un Daukstu pagastu iedzīvotāji.

"Elektrības nav pusei pagasta. Elektroenerģijas padeve pēc negaisa bija traucēta elektropārvades līnijā, kas nāk no Gulbenes puses. Otrā līnijā, kas pagastam pienāk no Tirzas puses, traucējumu nebija. Tas nav nekas neparasts un ārkārtējs, jo bieži bojājumi ir vienā, tad - otrā līnijā. Ja augstsprieguma tīklos ir bojājumi, tad ilgi nav jāgaida, kādas divas līdz četras stundas, kad akciju sabiedrības "Latvenergo" darbinieki tos jau ir novērsuši," stāsta Galgauskas pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Biezais.  

Arī vakar elektroenerģijas pārrāvuma dēļ Galgauskas pagasta pārvaldē darbs netika pilnībā paralizēts. Traucējumus visvairāk izjuta grāmatvedības darbinieki. Pagasta pārvaldes vadītājs atzina, ka šādi bojājumi visnepatīkamākie esot ziemā, kad strādā visas pagasta katlumājas.

 

"Dzirkstele" sazinājās ar akciju sabiedrības "Latvenergo" Ārējās komunikācijas daļas projektu vadītāju Sandru Vējiņu, kura apliecināja, ka vakar ap pusdienām elektroenerģijas padeve bijusi traucēta 56 Gulbenes novada klientiem, bet pēcpusdienā vairs tikai 14 klientiem. Akciju sabiedrības "Sadales tīkla" darbiniekiem aktīvi novērš bojājumus, līdz darbdienas beigām elektroenerģijas padeve tika atjaunota.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas