Novada dome sveikusi 20 uzņēmējus 13

"Gulbenes pašvaldība ne pērn, ne šogad nav aplaimojusi ar Ziemassvētku sveicienu pat elektroniskā formātā. Laikam - līdzekļu trūkuma dēļ," šādu varbūtību "Dzirkstelei" izteica vairāki Gulbenes uzņēmēji. Kā tad ir patiesībā, to laikraksts skaidroja novada domē.

Izrādās, ka šajos Ziemassvētkos Gulbenes novada dome nosūtījusi aptuveni 60 apsveikuma kartītes latviski, krieviski un angliski. Tajā skaitā sveikti 20 Gulbenes novada uzņēmēji, ar kuriem pašvaldībai ir vislabākā sadarbība. Sveiktas arī kaimiņu pašvaldības un tās, ar kurām Gulbenes novada dome sadarbojas Latvijā un ārpus tās.

 

Apsveikumi sūtīti arī valsts iestādēm, kuru biroji atrodas Gulbenē, kā arī banku filiālēm un ārzemju vēstniecībām, ar kurām sadarbojas Gulbenes novada dome.

 

Apsveikuma kartītes, kuras pašvaldība nosūtījusi ar "Latvijas Pasta" starpniecību, nav gatavotas pēc speciāla pasūtījuma, tās iegādātas tirdzniecības vietā. Apsveikuma teksts ar datora palīdzību sagatavots un izprintēts domē. Katru apsveikumu parakstījusi Gulbenes novada domes priekšsēdētāja Sandra Daudziņa. Apsveikumus saviem sadarbības partneriem sūtījušas esot arī pilsētas un pagastu pārvaldes.

Pievieno komentāru

Komentāri 13

333

Kur privata uznemuma maksa algu bez konverta? Ja pat no minimalas algas par katru stradnieku jamaksa apmeram 100ls. Bet pie kajas tie apsveikumi, paldies jau tik par to ka nemaisa VID stradat un vismaz kauko maksat nodoklos.

pirms 8 gadiem, 2011.12.29 23:10

Nolaidieties uz zemes,šķiroti cilvēki ir vienmēr.Ir uzņēmums, kur goda vietā vienmēr ir tikai un vienīgi priekšnieki-sākot no vismazākajiem līdz lielajiem ,kādi īpaši izredzētie no strādnieku vidus,nu teiksim tā-priekšnieku radi ,draugi- un ,protams--īpašnieki. Jaunā gada sagaidīšanas balli,ko sponsorē īpašnieki,svin un ballē tikai iepriekš minētās personas,bet visam lielajam vairākumam parastajiem strādniekiem,kuri pelna uzņēmējiem tūkstošos ienākumus un priekšniekiem lielum lielās algas,paldies ir ''dirka ot bubļika''.Tad Jaungada tusiņš ir uz kuģa, tad pilī....Kuriem tad īstenībā būtu jāpateicas par uzņēmuma uzplaukumu un darbotiesspēju- n-tajiem priekšniekiem???,tai niecīgajai saujiņai izredzēto???Viena lieta ir-kurš ietu,kurš neietu,tā ir katra brīva izvēle,bet svētkus ir pelnījuši visi un visvairāk jau nu parastie strādnieki.Toties citā uzņēmumā īpašnieki uzrīko balli visam kolektīvam-ar mūziku un attiecīgi ar iespēju izdejoties, ar klātiem galdiem un kolektīvs nav nekāds mazais.Cilvēki pateicīgi par izklaidi,apmierināti,ar labu vārdu piemin īpašniekus,viss ļoti jauki un skaisti.Lūk to es saprotu-tā ir solīda attieksme pret cilvēkiem.Es nedomāju,ka uzrīkot balli uz vietas VISIEM, izmaksātu dārgāk,kā ''elitei'' ipaši kaut kur.

pirms 8 gadiem, 2011.12.29 22:11

Tā ir,

kā raksta Patiesībā!!!
Tik ļoti daudz nozīmē sajūta, ka Tevi novērtē un izrāda cieņu. Ne jau vienmēr tas jādara naudā. Patiešām laba ideja. Jācer, ka nākošajos Ziemassvētkos to kāds novadā atcerēsies.

pirms 8 gadiem, 2011.12.29 20:03

Patiesībā

Patiesībā Ziemsvētku balli varēja uzrīkot VISIEM uzņēmējiem.
I tos 5 - 7 - 10 Ls samakstu par dalību/ mūziku/ proviantu uz galdiņa...lai mēs VISI justos ...VAJADZĪGI un NOVĒRTĒTI, ka dodam vietējiem cilvēkiem darbu, ka maksājam nodokļus un mūsu domes darbinieki var saņemt LABAS algas, ka mēs daudziem pasākumiem, aktivitātēm ESAM sponsori, ka mēs ...

LAIMĪGU, VESELĪGU, VEIKSMĪGU un BAGĀTU 2012.gadu
- mums VISIEM un mūsu mīļajiem cilvēkiem un darba kolektīviem! !

pirms 8 gadiem, 2011.12.29 18:51

es

noteikti ka Konto pirmajā vietā,jo grozās visur pa priekšu,visi zina,ka ir aploksnes,bet izliekas neredzam.

pirms 8 gadiem, 2011.12.29 17:54

un ja būtu sūtīts visiem, atkal te visi brēktu, ka dome izšķiež naudu...

pirms 8 gadiem, 2011.12.29 15:46

Uzskatu,ka jebkurš uzņēmums,kurš maksā nodokļus un krīzē nav aizgājis pa burbuli,būtu cienīgs saņemt novada domes apsveikumu.Nožēlojami,ka uzņēmēji tiek šķiroti.Katrs ar savu ,kaut mazumiņu, tomēr ir papildinājis novada kasi.

pirms 8 gadiem, 2011.12.29 12:51

Joks

Kad beidzot uzņēmēji mums samaksās visu nopelni'to,bet ne pa kluso iedos aploksni'ti?Paši tad sev pensijas sataisīs...

pirms 8 gadiem, 2011.12.29 12:16

arī

Mēs arī saņēmām, bet bez Daudziņas paraksta...Paldies. Kā tad notika gradācija?

pirms 8 gadiem, 2011.12.29 11:44

he

Mēs to laimīgo skaitā, saņēmām kartīti ar Daudziņas parakstu, paldies domei :)

pirms 8 gadiem, 2011.12.29 11:14

er

Es domāju, lielākā daļa bankrotētu, ja maksātu oficiāli visas algas, bezdarbs arī būtu lielāks.

pirms 8 gadiem, 2011.12.29 09:41

Sveikti tie uzņēmēji ,kuri nemaksā algas aploksnē? Tik maz mums viņu....

pirms 8 gadiem, 2011.12.29 09:31

Vietējās ziņas