Novada dome turpina atbalstīt pediatres studijas 5

Paredzams, ka Gulbenes novada dome turpinās atbalstīt SIA "Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība" ārstes pediatres Ingas Strazdas studijas augstskolā. Ārste vērsusies pašvaldībā ar lūgumu piešķirt viņai stipendiju līdz rezidentūras studiju beigšanai 2015.gada 31.augustam Rīgas Stradiņa universitātē. Stipendijas vēlamais apmērs ir 250 lati mēnesī. Finanšu komitejas sēdē, kas notika 18.oktobrī, šis iesniegums tika atbalstīts. Galīgais lēmums tiks pieņemts 25.oktobra novada domes sēdē.

Novada sociālā dienesta vadītājs, deputāts Jānis Antaņevičs norādīja, ka I.Strazda ir no Gulbenes. Viņas studijas augstskolā beigsies 2015.gada 31.augustā. Pēc tam ārste pastāvīgi strādās Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienībā, taču jau tagad viņa ir šeit darbā divas dienas mēnesī.

 

J.Antaņevičs uzsvēra, ka novadam ir nepieciešama ārste pediatre. Arī līdz šim jau Gulbenes novada dome ir maksājusi šai studentei stipendiju. "Dzirkstele" rakstīja, ka 2010.gada 29.decembra Gulbenes novada domes sēdē tika nolemts piešķirt I.Strazdai stipendiju 250 latu apmērā mēnesī, lai viņa turpinātu studijas Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultātē.

 

Deputāts, sociālo un veselības jautājumu komitejas priekšsēdētājs Valtis Krauklis ierosināja, ka pašvaldībai un SIA "Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība" ir jāparaksta trīspusējs līgums ar I.Strazdu, paredzot viņai pienākumu pēc studiju pabeigšanas šajā slimnīcu apvienībā nostrādāt vismaz 3 gadus. Ja viņa šo nosacījumu pārkāps, nāksies atmaksāt pašvaldībai naudu, kuru tā ieguldījusi šīs studentes atbalstam.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Nav slikti ja par divu dienu nostrādāšanu var saņemt 250 Ls.

pirms 8 gadiem, 2012.10.23 20:01

arī studente

Patiešām jauki! Prieks, ka ir uzņēmīgi studenti, kas meklē, kur gūt atbalstu un lieliski, ka tieši dzimtā vieta to var sniegt!

pirms 8 gadiem, 2012.10.23 19:15

a citi tak neprasa, prasa badainākie. kas mums Gulbenē pediatru trūkst? izmācīsies, uzbliezīs Rīgā privātpraksi, laimīga dzīvos aizmirstot par Gulbeni.

pirms 8 gadiem, 2012.10.23 16:45

students

Citus studentus arī varbūt varat atbalstīt!!!

pirms 8 gadiem, 2012.10.23 16:37

Vietējās ziņas