Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novada domei būs jāatbild tiesā 15

Gulbenes rajona tiesas atklātā sēdē 30.novembrī paredzēts skatīt gulbenietes Edītes Siļķēnas civilprasību, kurā atbildētāja ir viņas bijusī darbavieta – Gulbenes novada dome. Šāda informācija ir publiskota tiesu portālā.

Norādīts, ka lieta tiks skatīta mutvārdu procesā, taču nav sniegta informācija par lietas būtību. Ir zināms, ka skatīs šo lietu tiesnese Gunta Gulbinska.

Jau rakstījām, ka ar konfliktu domē ir beigusies vasarā rīkoto Novadnieku dienu analīze. Atlūgumu iesniedza pašvaldības vecākā konsultante kultūras jomā E.Siļķēna, kura šo amatu pildīja astoņus gadus. Lai arī E.Siļķēna iesniegumā domei bija norādījusi konkrētu datumu, ar kuru pēc pašas vēlēšanās gribētu pārstāt pildīt amata pienākumus, viņa tika atlaista bez vilcināšanās un tika izsludināta pretendentu pieteikšanās uz E.Siļķēnas atstāto amatu. Kā zināms, tagad pašvaldības vecākā konsultanta pienākumus kultūras jomā veic jūrmalnieks Svens Renemanis.

Pievieno komentāru

Komentāri 15

Loģikas prognoze

Ar panākumiem koncertējošam pianistam loģiski veidojās augšupejoša karjera Jūrmalā. Acīm redzot uzticību nespēja attaisnot, ja ambiciozs vīrietis labprātīgi nomaina darba vietu uz tādu novadu kā Gulbenes? Velti cerēts, ka šeit pietiks tikai ar dažiem zvaniem, izmantojot savus vecos kontaktus, un pārējo laiku varēs izmantot pirkstu veiklības uzturēšanai, kas nepieciešama katru dienu vismaz 4 stundas. Tā vien liekas, ka cilvēks nav izvērtējis, ko uzņēmies. Šis darbs un augsta līmeņa pianista slodze visdrīzāk nebūs savienojams.

pirms 8 mēnešiem, 2017.11.08 19:48

Secinājums

Ne katrs liels mākslinieks ir arī tikpat talantīgs organizators, par ko liecina jaunā kultorga karjeras straujā lejupslīde... :(

pirms 8 mēnešiem, 2017.11.08 19:55

Tiltuškis

Bet idejas zagt un par savām uzdot tomēr nav labi.

pirms 8 mēnešiem, 2017.11.08 22:29

Sviests

Mūsu pilsētā tāda kā izgāztuve veidojas no tiem, kuriem nav ko darīt lielpilsētā.

pirms 8 mēnešiem, 2017.11.09 09:59

es

Mūsu pilsēta un novāds nav sliktāki par citiem! Tikai daži komentetāji ir parāk naidīgi!

pirms 8 mēnešiem, 2017.11.09 12:20

v

Nesalīdzini Rīgu un Gulbenes miestu!

pirms 8 mēnešiem, 2017.11.09 13:01

???

Kurš kuram ko ir nozadzis un uzdevis par savu? Ludzu, konkrēti.

pirms 8 mēnešiem, 2017.11.09 17:52

Acs

Pateicības vietā - pātaga! Kā lielus mērķus īstenot enerģijas pilns - savu vērtību zinošs un sevi cienošs - darbinieks, šādi novērtēts, lai neuzraksta atlūgumu?

pirms 8 mēnešiem, 2017.11.10 00:36

Sašutis

Apmainija pret no "sedliem" izkritušu vai izmestu kadru, kam nav attiecīgās specialitātes. Rezultāts - novadam nozīmīgākais darbs ir iekonservēts jau ceturto mēnesi

pirms 8 mēnešiem, 2017.11.10 01:46

Aste

Nevajg metaties ar atlugumiem tad tagad nebutu jatiesajas,pirms kautko dara ir japadoma par sekam!!!

pirms 7 mēnešiem, 2017.11.10 21:19

Jautājums Vējiņam

Prātīgs un gudrs vadītājs sāk ar iedarītu un nedarītu analīzi ar mērķi saprast, kā labāk turpināt. Nevis ar Gulbenes Godam LABI paveikta darba analīzi?! Šāda rīcība liek domāt par centieniem ar psiholoģiski represīvām metodēm atbrīvot noskatītu darba vietu par labu kādam citam. Ar šādām metodēm jebkuru cilvēku var novest tādā stāvoklī, ka viņš neiztur un uzraksta atlūgumu. Par apdomīgu rīcību liecina: 1) fakts, ka atlūgumā ir norādīta laika rezerve gadījumam, ja vadītājs būtu tobrīd pārāk iekarsis un vēlētos šajā laika rezervē savu nostāju labot; 2) fakts, ka atlūgums tika ar steigu izmantots darba vietas atbrīvošanai, kamēr tā uzrakstītāja nepārdomā.

pirms 7 mēnešiem, 2017.11.11 14:12

Fui

Ljoti necienīga un ar iepriekšēju nodomu ļaunprātīgi vērsta rīcība pret padoto, kura viedoklis kā savas darbības jomas speciālistam varbūt pilnībā nesakrīt ar vadītāja šajā jomā neprofesionālo viedokli. Bez variantiem par labākā viedokļa un / vai risinājuma meklēšanu diskusijā ar konkrēto padoto. Vējiņš nav noorganizējis pat jebkā novadījis novadnieku svētkus, turpretim attiecīgā darbiniece to paveica lieliski! Šis fakts liecina par to, kuram no abiem konfliktā iesaistītajiem ir pareizais viedoklis. Nekā personīga, tikai loģiski un par labāku novada nākotni iestājoties.

pirms 7 mēnešiem, 2017.11.11 14:24

Vējiņam

Tad kurš no jums abiem savu viedokli ir pārbaudījis un lieliski apliecinājis praksē? Diemžēl, tas neesat Jūs. Katrs vadītājs pa reizei var kļūdīties. Vai Jums ir drosme un dūša notikušo vērst par labu? P.S.: cien. Siļķēnas kundze nezin par komentāru, tādēļ tajā viņas ietekmes nav!

pirms 7 mēnešiem, 2017.11.11 14:33

Acs

To es zinu 100%: pirms tā konflikta Siļķēnas kundzei nebija ne mazāko domu par atlūgumu. Tieši otrādi, pēc atvaļinākuma viņa bija noskaņota enerģiski un ar jaunu sparu ķerties klāt pie kāda iesākts ļoti apjomīga, grūta un novada attīstībai īpaši nozīmīga projekta īstenošanas!

pirms 7 mēnešiem, 2017.11.11 15:26

Inara Indrica

Ja atbalstu tevi Edit pareizs lemums,lai tev par labu esam ,nesam to lems tiesas process ,jateic ,ka ir zema limeni netiek ieveroti likumu kodeksi Gulbene,jo talak ,jo trakak esam purva.

pirms 7 mēnešiem, 2017.11.12 10:47

Vietējās ziņas