Novada "Gada balva kultūrā 2012" pasniegta 6

Pagājušajā piektdienā mūsu novada kultūras cilvēki, viņu atbalstītāji un kultūras baudītāji pulcējās Gulbenes kultūras centrā, kur notika Gulbenes novada "Gada balvas kultūrā 2012" balvu pasniegšanas ceremonija. Vairāk foto šeit.

"Gada balvu kultūrā 2012" saņēma:

 

Gada mūzikas pedagogs - Lidija Musajeva.


Gada mūzikas koncerti/ konkursi/ projekti - Gulbenes kultūras centra pūtēju orķestra 10 gadu jubilejas koncerts „Pirmie 10 soļi no piano līdz forte".


Gada mākslas pedagogs/ mākslinieks - Laimdota Kliesmete.


Gada vizuālās mākslas izpausmes/izstādes/ projekti - Sandras un Dārtas Dikmaņu sienas gleznojums Gulbenes kultūras centrā "Es zinu, kā roze plaukst".


Gada novada literāts/ krājums - krājums "12 mūsējie".


Gada bibliotekārs - Gulbenes bibliotēkas darbinieces Sabīne Jefimova, Solvita Lībere un Anita Rauza.


Gada muzejnieks - Anatolijs Savickis.


Veiksmīgākā izstāde/projekts muzejā - Tautas lietišķās mākslas studijas "Sagša" 60 gadu jubilejas izstāde "Dzīve kā košums".


Gada kultūras darbinieks - Stāmerienas pagasta kultūras darba organizatore Gaida Vīksniņa.


Gada pasākums kultūras/ tautas namā - Pededzes svētki "Atceries Pededzes krastus" Litenē.


Gada amatiermākslas kolektīva vadītājs - senioru tautisko deju kolektīva "Vērdiņš" un Lizuma senioru deju kolektīva vadītāja Dainuvīte Putniņa.


Gada jaunais amatiermākslas kolektīvs/ vadītājs - Lejasciema vokāli instrumentālais ansamblis „Vārti vaļā" un vadītāja Inga Deigele.


Gada amatiermākslas kolektīvs - jauniešu tautisko deju kopa "Zelta Rūsiņš", vadītāja Edīte Ķikuste.


Novada Gada cilvēks kultūrā - Gulbenes bibliotēkas direktore Antra Sprudzāne.


Novada kultūras pasākums - Latvijas skolu jaunatnes tautas deju festivāls "Latvju bērni danci veda" Gulbenē.


Novada kultūras sponsors/ mecenāts - AS "Rankas piens".


Mūža ieguldījums kultūrā - Gulbenes bibliotēkas novadpētniecības lasītavas vadītāja Austra Brūvere.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

vai ..?

Vai nav pa maz nomināciju.... vēll kādas un tad jau pietiks viesiem!!!

pirms 8 gadiem, 2013.02.19 21:50

Es saņēmu balvu. Un nevācu parakstus un neorganizēju balsošanu. Ja kāds to darīja, tas lai paliek uz viņa sirdsapziņas. Čīkstētājiem - sāciet darīt, neviens taču netraucē. Izvirziet sevi, iebalsojiet , viss taču ir tik viegli !

pirms 8 gadiem, 2013.02.19 16:51

Taisnīgais

Ja jau var sakopēt balsošanas anketas, tad jau tikai jāsameklē cilvēciņi ar dažādiem rokrakstiem , jāaizpilda un uz priekšu! Aktīvs savas nominācijas cilvēks viens pats savāks pa savu pagastu vai pilsētu balsis. Manuprāt, šāda balsošana ir neproduktīva un netaisnīga.... Ja pagastā cilvēku ir vairāk- būs arī balsu vairāk...Organizatori- domājiet citu variantu....! Jā, no viena datora varēja aizsūtīt vienu anketu, bet ja ģimenē ir vairāk cilvēku un visi vēlas balsot, tad elektroniski to izdarīt nevar...Kaut kas nav pareizi! Edīt, domā!

pirms 8 gadiem, 2013.02.19 14:46

Zenta

Manuprāt,šī balvu pasniegšana ir pilnīgs blefs.
Lai katra joma tiktu atzīta,katrs kolektīvs deķi velk uz savu pusi - biblotēkas balso par bibliotekāriem,dejotāji - par deju kolektīviem, muzejnieki par muzejiem.
Rodas sajūta, ka katras šīs jomas pārstāvji jūt savas " kultūras" apdraudējumu, un ja netiks iegūta balva,tad esi nepamanīts, neatzīts un pūļu ieguldītais darbs ir nepamanīts.
Iespējams, sabiedrībā nav gūts atzinums. Varbūt lielāku labumu dos tas, ka reizi gadā " Gada balva kultūrā" pārvērtīsies par " Gada balli kultūrā" un jomas pārstāvji kopā atpūšoties gūs lielāku gandarījumu??? Jo neapstrīdams fakts ir tas, ka balvu ieguvēji paši sevi iebalso nominantos un arī ieguvējos!!!
Lai Jums visiem radošs gads!

pirms 8 gadiem, 2013.02.19 08:51

Garjāne pasākumu vada? Nu nez, nez. Tāds savējo tuss vien ir.

pirms 8 gadiem, 2013.02.18 21:15

Vietējās ziņas