Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novadā nedaudz sarucis bezdarbnieku skaits 13

Nodarbinātības valsts aģentūras Gulbenes filiāles vadītājs Vladimirs Lituņenko informē, ka novembra sākumā Gulbenes novadā kopumā ir 1039 bezdarbnieki. Tas ir par 14 bezdarbniekiem mazāk salīdzinājumā ar iepriekšējo mēnesi.

Aģentūras dati, kas tika apkopoti uz 1.oktobri, liecina, ka Gulbenes novadā lielākais bezdarbnieku skaits ir Stradu pagastā – 97 cilvēki. Starp tiem ir 57 sievietes, 9 - invalīdi, 10 - jaunieši vecumā no 18 līdz 24 gadiem, kā arī 41 cilvēks jau ir ilgstošais bezdarbnieks.

Darbu nevar atrast arī 4 personas pēc bērna kopšanas atvaļinājuma, kā arī 7 sievietes un 6 vīrieši pirmspensijas vecumā.

Kopumā Gulbenes novadā oktobra sākumā kopējais bezdarbnieku skaits bija 1053. Starp viņiem - 563 sievietes, 109 invalīdi, 113 jaunieši vecumā no 18 līdz 24 gadiem, kā arī 370 ilgstošie bezdarbnieki. No tiem darbu meklē 5 personas pēc ieslodzījuma, 35 sievietes pēc bērna kopšanas atvaļinājuma, 88 sievietes un 74 vīrieši pirmspensijas vecumā.

Gulbenē oktobra sākumā bija 382 bezdarbnieki. Gulbenes filiālē bezdarbnieki var iepazīties ar piedāvātajām darba iespējām.

“Tiek meklēts būvdarbu vadītāja palīgs, palīgstrādnieki, elektromehānisko iekārtu mehāniķis, traktora vadītājs, slaucēja, pārdevējs, celtnieks, kravas automobiļa vadītājs, ekskavatora vadītājs, šuvējs un šūšanas tehnologs, noliktavas darbinieks,” informē V.Lituņenko.  

Pievieno komentāru

Komentāri 13

Marta

kā sarūk bezdarbnieki, cilveki neiet atzīmēties, jo NVA neko nevar piedāvat, arī nestājās bezdarbniekos, jo bezjēdzīgi, to darīt, esmu bezdarbniece jau sen , tacu NVA nav bijis neviens piedāvājums, tikai man prasa, kur meklēju darbu,viss jūk un brūk, Gulbene, Dieva pamestā zeme

pirms 4 gadiem, 2015.11.05 14:35

re:Marta

Vajag Laimes lāci :D jā laimes lāci, laimes lāci.. nāciet, nāciet, iesim meklēt laimes lāci...

Bezjēdzīgi ir Dzirkstelē komentārus drukāt par to cik viss ir bezcerīgi. Piemēram Martas kundze, ko jūs protiet darīt, lai NVA jums darbu piedāvātu?

pirms 4 gadiem, 2015.11.05 16:02

Nu re

viens sakarīgs komentārs,nu tiešām,ko tad Martas kundze prot un ko ir darījusi lietas labā,lai kaut ko iemācītos?Un vispār kāpēc vajag gaidīt,ka kāds kaut ko piedāvās.Vai ir dzirdēts tāds vārdiņš PAŠNODARBINĀTAIS(TĀ)?

pirms 4 gadiem, 2015.11.05 16:41

Ija

PAŠNODARBINĀTAIS...skaisti jau skan,kā te raksta,bet vai tā pašnodarbinātā darba gala produktam šeit Gulbenes novadā vai aiz tā robežām būs pieprasījums?Nu ko tad tādu var pašnodarbinātais saražot,lai būtu precei pirktspēja?Atbildiet,zinošie,man arī ir interesanti zināt.Cilvēkiem nav naudas un nepirks kaut kādus niekus,prioritāte ir paēst un izdzīvot.Nezinu,tas nav tik vienkārši,kā te raksta Nu re ,bāc-un visa dzīve šokolādē.

pirms 4 gadiem, 2015.11.05 22:10

Ija !

Tev nekas nav jāražo, kā pašnodarbinātais vari tirgot savus pakalpojumus. Visu ko proti darīt!!! Neviens jau, protams, to superīgo biznesa ideju tev uz paplātes nepasniegs. Un visi vienmēr grib visu uzreiz, bet sākumā ir jābūt pacietīgam un jāgaida sava darba augļi. Lai visiem veicās!

pirms 4 gadiem, 2015.11.06 09:59

Skumji

Te sēž vieni ņaudētāji.Nu kur tad tā Gulbene nebūs Dieva pamestā zeme,ja tikai kauc un gaudo,ka nav,nav!Mīļā,Ija,pasaule tak nesākas un nebeidzas ar Gulbenes novadu un ir iespējas arī ārpus Latvijas un pie tam vēl katram mājās ir dators,kur smelties idejas utt.Lai veicas!

pirms 4 gadiem, 2015.11.06 10:05

kaimiņš

Vieglāk ir čīkstēt,ka nekā nav,ka visi un viss slikti.
Atcerieties,ka viss,ko pasakiet,domājiet, nāk atpakaļ kā bumerangs. Viss,ko jūs veltiet citiem,nāks atpakaļ jums.
Gulbenē vispār raksturīgi bļaut un sēt negācijas. Visi par visiem,tikai sevi kaut kā aizmirst un neredz...

pirms 4 gadiem, 2015.11.06 12:50

56

JĀ ,IR SLIKTI,PIRMSPENSIJAS VECUMĀ AR ATTIECĪGU VESELĪBU DARBU BEZ ''BLATA ''NEDABŪT,LAI MEKLĒTU DARBU ĀRPUS GULBENES VISPIRMS JĀATROD KUR DZĪVOT

pirms 4 gadiem, 2015.11.06 14:54

M.

Ja tiešām vēlies strādāt, meklē darbu Superneto. Maximā arī atradīsi darbu, ja ne šobrīd varbūt Gulbenē, tad Rīgā. Dzīvot varēsi dienesta viesnīcā un braukt brīvdienās uz Gulbeni. Neatceros, vai Maxima ceļa izdevumus sedz, toties zinu, ka Rimi to dara un Rimi ir arī dienesta viesnīca. Meklē izeju no strupceļa nevis gaidi, ka kāds pienesīs gatavu uz paplātes,- tā reti mēdz notikt. Tādēļ jau Gulbenē nekas nozīmīgs nenotiek, ka tikai gaidām "paplātes". Tavu dzīvi neviens cits nenodzīvos, tādēļ peldi vai slīksti, - izvēle pašu rokās.

pirms 4 gadiem, 2015.11.06 19:51

56

ĻOTI LABS KOMENTĀRS,TIKAI ĻOTI VĒLĒTOS ATKLĀTU ATBILDI ,CIK TEV IR GADU,TAD VARĒTU SPRIEST VAI TU SPĒJ SAPRAST SIEVIETI 60 GADU VECUMĀ,UN ATTIECĪGI ATBILDĒT UZ ŠO KOMENTĀRU

pirms 4 gadiem, 2015.11.07 18:41

M.

Tuvāk par to varam aprunāties pa mobilo, ja atstāsi savu numuru. Šeit īsi- esmu veiksmīgi izgājusi tam cauri totālā bezcera situācijā, 65/66 gadu vecumā pēc nopietnas kājas traumas vēl strādājusi Rimi Alfā, kur viena kolēģe uz darbu braukāja no Gulbenes, viena- no Talsiem, trīs- no Daugavpils rajona un tamlīdzīgi, tādēļ arī labi zinu šo situāciju. Tiesa, medikamentus, izņemot zāles pret temperatūru (kad ir), joprojām nelietoju un par enerģijas trūkumu arī nevaru sūdzēties. Ja veselība nav tik laba, varu ieteikt ieiet Google "darba vakances"- kas nopietni meklē, tas noteikti atrod, ja vien ir kāda profesija vai normāla izglītība (spriežu, ka ir!). Nu nav tik slikti, kā izskatās.

pirms 4 gadiem, 2015.11.08 00:33

Sketmens

Nezinu par darba meklēšanu pēc 30 gadu vecuma, bet varu padalīties zināšanās par reālo situāciju jauniešu vidū. Darbu var atrast, protams. Tikai parādiet man kādu jaunieti, kuram ambīcijas aprobežosies pie minimālās maksimas algas, vai smagu 12 stundu maiņu gaterī par grašiem. Protams ja esi īpaši apdāvināts vai veiksmīgi arodviduskolu izvēlējies, tad ir savādāk. Daudzi ir aizlasijušies prom uz ārzemēm un tie kuri vēl nav- 100% ir par to domājuši. Tie kuri atgriežas, tie reti kurš uz ilgu laiku. Es uzskatu, ka pašvaldībai vajag sākt domāt par kaut kāda veida ražotni, kur ir reālas darba vietas gulbenē ar cilvēka darbību nevis automatizētām iekārtām. Dimdiņu kāposti ir super piemērs. Ir pēdējais laiks domāt, jo 89-92 gadu jaunieši ir Latvijas atdzimšanas laikā dzimuši un to ir ļoti daudz, diemžēl izskatas, ka- VAIRS NEKAD ARĪ NEBŪS VAIRĀK. Paldies par uzmanību

pirms 4 gadiem, 2015.11.09 20:30

Vietējās ziņas