Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novadā nepamet partiju 2

Gulbenes novadā nav vērojama tendence, kāda ir citviet Latvijā, šeit biedri nepamet politisko apvienību "Latvijas Pirmā partija/"Latvijas ceļš"". "Dzirkstelei" to apliecina "Latvijas Pirmās partijas" Gulbenes nodaļas vadītājs Zintis Vībāns.

Viņš informē, ka novadā pašlaik esot pussimts šīs partijas biedru un divi savi deputāti Gulbenes novada domē - Dzintars Poļaks un Normunds Audzišs.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Lāsteka

Patīk vai nepatīk, bet pasaulē ir tāda kārtība, ka demokrātija tiek realizēta caur partijām. Starpība tā, ka Latvijā ļoti daudzas lietas notiek aplam, arī partiju darbība. Latvijā pārāk niecīgs % iesaistās partijās (0.1), kamēr citās valstīs ap 5%.

Partijās jāiet gudriem cilvēkiem, nevis dundukiem, lai realizētu mūsu un valsts intereses. Ne jau partijas ir sliktas, bet gan CILVĒKI,kas realizē to politiku. Pārmetums Audzišam ir pilnīgi nevietā. Paskatieties visapkārt, kādi mēs esam. Kritizējam citus,dažkārt nevietā. No mūsu vidus taču nāk gan vietējie, gan valsts politiķi. Diemžēl, daļa spējīgāko neiet politikā, jo tas nav prestiži, jo nolīdzinās līdz ar zemi. Tāpēc viens no iemesliem,kāpēc partijā slikta slava ir tas, ka tur salien savu interešu dēļ un galīgi nejēgas un pelēcības. Paskatieties, kādi ir kandidāti uz pašvaldību vēlēšanām - nezini raudāt vai smieties.

Jāatbalsta un jāmudina kompetenti un gudri cilvēki stāties partijās. Jāatceras,ka šajā pasaulē nav baltu pūkainīšu. Neviens šajā pasaulē nav bez kāda sīka grēciņa vai vājībiņas.
Galvenais, lai prastu domāt un rīkoties rezultatīvi. Mums visiem jāmaina domāšana un jāmainās pašiem.

pirms 9 gadiem, 2011.01.29 15:26

Daiga

Gan jau pametīs, jo tai nākotnes nav. Brīnos par Audzišu. līdz šim viņu uzskatīju par gudrāku.

pirms 9 gadiem, 2011.01.29 08:18

Vietējās ziņas