Novada pagastu pārvaldēs svētkos suminās iedzīvotājus 32

Vairākās Gulbenes novada pagastu pārvaldēs 17.novembrī tiks sumināti iedzīvotāji, saņemot pārvaldes apbalvojumu par padarīto darbu.

17.novembrī plkst:19:00 Litenes tautas namā Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienas pasākumā Litenes pagasta pārvaldes Pateicības rakstus saņems: Aldis Dukurs par veiksmīgu sadarbību un ieguldījumu Litenes pagasta sabiedriskā tēla veidošanā; Jānis Zvaigzne par neatsveramu ieguldījumu Litenes pagasta un novada vēstures saglabāšanā un sabiedrības izglītošanā; Ingrīda Botva par mūža ieguldījumu zobārstniecībā (50 gadi) un atbildīgu, kvalitatīvu darba pienākumu veikšanu; Anita Beļajeva par veiksmīgu sadarbību un ieguldījumu Litenes pagasta sabiedriskā tēla veidošanā; Gunta Dergača par pašaizliedzīgu un apzinīgu darba pienākumu pildīšanu Litenes pagasta pārvaldē un ieguldījumu Litenes pagasta sabiedriskā tēla veidošanā; Daiga Lapiņai SIA “Kalēji DL” īpašniece, par ieguldījumu uzņēmējdarbības attīstībā un veiksmīgu sadarbību Litenes pagasta vizuālā tēla veidošanā; Ināra un Juris Skopāni par pašaizliedzību, atsaucību un aktīvu piedalīšanos vidējās paaudzes deju kolektīva “Ratenieki” un Litenes pagasta pārvaldes rīkotajos pasākumos; Roberta Platā ģimene par veiksmīgu startu Gulbenes novada ģimeņu sporta svētkos; Linda Pastare par skaistāko fotogrāfiju Litenes pagasta pārvaldes rīkotajā konkursā “Mana skaistā Litene”-2; Evita Petručeņa par radošu un profesionālu sava darba ieguldījumu, sniedzot emocionālu atbalstu Gulbenes novada bērnu un ģimenes atbalsta centra klientiem; Daiga Eizāne par pašaizliedzīgu un nesavtīgu darbu, sniedzot emocionālu atbalstu Gulbenes novada bērnu un ģimenes atbalsta centra klientiem, un ģimeniskas vides nodrošināšanā; Anita Matisāne par apzinīgi un kvalitatīvi veikto darbu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanā VSAC ”Latgale” filiālē “Litene” un Agrita Auzāne par apzinīgi un kvalitatīvi veikto darbu sociālās aprūpes pakalpojumu sniegšanā VSAC ”Latgale” filiālē “Litene”.

Tāpat šajā reizē tiks sumināti litenieši nozīmīgā dzīves jubilejās un sveikti jaunie Latvijas pilsoņi-litenieši, kas dzimuši laikā no 2017. gada 16. novembra līdz 2018. gada 17. novembrim.

17.novembrī pulksten 20.00 Beļavas tautas namā pagasta Atzinības raksts tiks pasniegts Valdim Skopanam par mūža ieguldījumu Beļavas pagastā; Guntim Laicānam - par ieguldījumu saimnieciskās darbības attīstībā un atbalstu vientuļajiem pensionāriem Beļavas pagastā; Zinaidai Lazarēvičai - par ilggadējo darbu Beļavas pagastā; Aijai Driņķei - par ilggadējo darbu Beļavas pagastā, Mārim Brencim -  par atbalstu sporta un kultūras pasākumu organizēšanā Beļavas pagastā; Edītei Lazdiņai - par iniciatīvu un sirsnīgu atbalstu K. Valdemāra sākumskolas mācību procesa organizēšanā, aktīvu līdzdalību skolas dzīv; Laimai Šmitei-Ūdrei - par veiksmīgu sadarbību un nesavtīgu atbalstu K. Valdemāra sākumskolas mācību procesa organizēšanā un skolas vizuālā tēla veidošanā; Marikai Meisītei - par atbildīgu un godprātīgu attieksmi darba pienākumu veikšanā un Ojāram Tirziņam - par atbildīgu un godprātīgu attieksmi darba pienākumu veikšanā.

17.novembrī pulksten 19.00 Lejasciema kultūras namā pagasta pārvaldes pateicības balva – Sudraba poga - tiks pasniegta Līgai Verlei - par ilggadīgu, nesavtīgu līdzdalību Lejasciema pagasta kultūras un sabiedriskajā dzīvē; Sarmītei Ābramai - par uzdrīkstēšanos un nesavtību, uzņemot ģimenē četrus bērnus; Marekam Švarcam-Švampānam un Armandam Lūkinam - par panākumiem autosportā un ieguldījumu Lejasciema pagasta vārda popularizēšanā.

17.novembrī pulksten 19.00 Galgauskas kultūras namā pagasta Goda rakstus saņems Irēna Melne - par mūža ieguldījumu darbā Galgauskas pagasta pārvaldē un Aivars Dzenis par radošumu, aktivitāti un ieguldījumu Galgauskas pagasta sabiedriskajā dzīvē.

17.novembrī pulksten 17.00 Tirzas kultūras namā pagasta Pateicības saņems: biedrība “Kāpnes” - par iedzīvotāju motivēšanu aktīvi iesaistīties sociālekonomisku problēmu risināšanā, iedzīvotāju forumu organizēšanu; Inese Markova - par brīvprātīgu darbu un radošu pieeju Bērnu svētku organizēšanā; Māra Pavlova - par atbalstu un kopā būšanu ar pagasta iedzīvotājiem skumju un prieka brīžos; Ojārs Priede - par nesavtīgu sava deju kolektīva atbalstu, pārstāvot Tirzu Dziesmu un deju svētkos; Nils Treijs - par Tirzas pagasta popularizēšanu; Jana un Armands Salenieki - par aktīvu iesaistīšanos valsts ceļu glābšanas akcijā (4.iedzīvotāju foruma iniciatīva) un sabiedrisko aktivitāti; Sanita un Jānis Tabūni - par aktīvu iesaistīšanos valsts ceļu glābšanas akcijā (4.iedzīvotāju foruma iniciatīva) un sabiedrisko aktivitāti, par atbalstu pagasta vajadzībās un aktivitātēs; Gunta Gruņiere - par prasmīgu un radošu darbu ar bērniem, ieguldījumu skolas vides un pozitīva mikroklimata veidošanā; Anita Kazinkeviča - par atsaucību un laipnu pircēju apkalpošanu veikalā “Ienāc”; Agrita Petrovska - par estētisku vidi un pasākumiem bibliotēkā, par sadarbību ar pagasta iestādēm; Maira un Sergejs Ivanovi - par iniciatīvu un iesaistīšanos pagasta vides veidošanā un atbalstu pagasta sabiedriskajos pasākumos; Ilze Nikolajeva - par ilggadīgu un apzinīgu darbu SAC Tirza kopš tā dibināšanas; Imanta Katana - par ilggadīgu un apzinīgu darbu SAC Tirza kopš tā dibināšanas; Agnese un Jānis Jēgeri - par atbalstu Tirzas pagasta vajadzībām un aktivitātēm; Sandra un Jānis Zirņi - par atbalstu Tirzas pagasta vajadzībām un aktivitātēm; Ligita un Kārlis Dzeņi - par atbalstu Tirzas pagasta vajadzībām un aktivitātēm un Lolita Klebaha - par atbalstu Tirzas pagasta vajadzībām un aktivitātēm.

16.novembrī pulksten 19.00 Jaungulbenes tautas namā pagasta iedzīvotājiem tiks pasniegti gan Goda raksti, gan Atzinības raksti.

Apbalvojamo iedzīvotāju saraksts.


Pievieno komentāru

Komentāri 32

!!!

Lai dievs nogrābstās! Ir jābūt lielam talantam lai izdomātu tādas nominācijas.

pirms 2 gadiem, 2018.11.16 09:30

Inese

Nu kā tu nesaproti-gribas kādu īpaši izcelt pāri citiem un pagodināt,''gaišie prāti ''izdomā nomināciju,viss ir vienkārši!Dodiet cilvēku un opcija taps organizēta!!!

pirms 2 gadiem, 2018.11.18 20:16

?

Es tāpat nesaprotu,par ko. Katrs otrais vārds izraisa pārdomas - apbalvot???

pirms 2 gadiem, 2018.11.16 12:17

?

Vai tiem apbalvojumiem ir jēga,ja uz riņķi vien tie saraksti rullē? Cik var??? Cilvēku vairs nav daudz,nominanti tie paši vien.

pirms 2 gadiem, 2018.11.16 22:44

Netaisnība

Vai Tad Tirzas pagastam citu iedzīvotāju nav ko sveikt Latvijas 100 gades svētkos? Kā tikai prominantes un veikalnieki, kas tiek sveikti katru gadu. Par ko? Ir cilvēki, kas vairāk būtu pelnījuši pagasta atzinību par ilggadēju nesavtīgu iesaistīšanos pagasta dzīvē un pagasta vārda popularizēšanu.

pirms 2 gadiem, 2018.11.17 00:11

jaa..

Tirza ir populāra ar tiem ,kas naudiņu iedod...ne darba rūķiem ,kam nav laika pagastvecim dupsī ielīst..mums nav dakteru ,kas strādā,nav zemnieku ,kas neizrādās pa pagastu,bet uz pasākumiem pat godīgi netiek ,jo vakars ir karsts 'darba laiks un viss jau ap 5 un 6 ar notiek.Tie klusie tik dara ,samaksā nodokļus un rukā.Bet par atzinību var nesapņot.,Tāpat kā par gludiem un tīriem ceļiem ziemā.

pirms 2 gadiem, 2018.11.17 00:59

ha

korumpanti pa Tirzu saviesušies.Rads rada galā pa visām siltām vietām sasēdušies,meitas, vecās sievas un draugi. Konkursi būtu jātaisa par visām darba vietām ,nevis tik salikteņi no savējiem.Kur domes juristi skatās,a

pirms 2 gadiem, 2018.11.17 01:05

vietējā

Nemaz nenoliegšu komentārus par savu pagastu. :)

pirms 2 gadiem, 2018.11.17 12:54

Janka

Ragellu ģimenes ciems!

pirms 2 gadiem, 2018.11.17 13:17

uno

Iesaki nākamo gadu, ko uzskati par vajadzīgu sveikt svētkos, "neturi sveci zem pūra" .Redz, cik zinu, jebkurš iedzīvotājs varēja pieteikt savus apsveicamos ,ko klusēji???.
....Un kāpēc nē, ja cilvēki ir pelnījuši???? Skauž?? Man nē....
Lai tev veicās!!!

pirms 2 gadiem, 2018.11.19 19:13

vārds

Vai kāda cita cilvēka panākumi nedod tev mieru? Tādā gadījumā paņem privātstundas pie šī "veiksminieka", pat tad, ja viņš par tām nenojauš....

pirms 2 gadiem, 2018.11.19 19:34

Reiks un žanis

Man nepietiek naudas, saule spīd pārāk spilgti
Man nekad nav labi šeit, jo vienmēr viss ir slikti
Par viņu runā visa Latvija un par mani nē.............
Viss ir slikti, sniegs ir pārāk balts
Un es nedaru neko, jo esmu pārāk labs
Man besī, kad klusē un jebkurš kurš ir skaļš
Un man pilnīgi besī, ka šeit lietus ir slapjš
Varu anonīmi rakstīt, runāt ļoti daudz un dikti
Bet kad dzīve kaut kas notiek, tad vienmēr viss ir slikti.....

pirms 2 gadiem, 2018.11.19 20:06

hei

...nu bija taču kādi trīs arī no prastās tautas nominēti...ha,ha,ha

pirms 2 gadiem, 2018.11.20 02:05

ha

Raģeļi sen jau gāzti no varas krēsla...

pirms 2 gadiem, 2018.11.20 02:07

!!!

Tak ne jau tikai Tirzā.Strados tas pats.Katru gadu tie paši,kam sagrūž lielās naudas.

pirms 2 gadiem, 2018.11.17 10:38

???

Varbūt zini, cik iegrūda?

pirms 2 gadiem, 2018.11.18 18:02

?

Lasāms,ka arī Jaungubenē tie paši,kas visus gadus.Absurds.

pirms 2 gadiem, 2018.11.17 10:40

!!!!!!

Ikviens apskauž ikvienu citu. Un šīs skaudības dēļ mēs radām īstu elli, skaudības dēļ mēs kļūstam ļoti ļauni......

pirms 2 gadiem, 2018.11.19 19:32

?!?

Vai mūsu novadā vispār kādreiz cilvēki par kaut ko priecājas? Nu,vismaz par kādu notikumu? Ka par līdzcilvēku,to jau pat gaidīt nevar.

pirms 2 gadiem, 2018.11.17 13:46

!

Nepriecājās.....kad tik žulti izgāzt...īgņoties un bubināt....

pirms 2 gadiem, 2018.11.19 19:16

?3

Priecāties jau priecājas par svētkiem! Bet vienreiz jau var apsveikt kadus citus cilvēkus, jo simtgade ir viena.

pirms 2 gadiem, 2018.11.17 20:11

Atbilde

Vai jūs domājat,kā Lizumā ir savādāk? Tāpēc jau apsveic katru gadu,lai var izvēlēties katrreiz citus cilvēkus. Es teiktu,nav pat pieklājīgi apsveikt vienus un tos pašus. Nu piemēram,ko vadība darītu,ja nebūtu tādu cilvēciņu,kas aiz jums 'sarauš"!!!! Bet nē,ko nu tie! Tie klusie lai tik strādā,bet,tos,kam liela mute,tos gan vajag apsveikt. Tas nekas,ka nav nekādas uzvedības kultūras.. Var mētāt solus pa gaisu,puķu podus,lamāties kā traka,tas nekas,kā apkārt ir dažāda vecuma jaunieši. Varētu turpināt vēl un vēl,... Bet tādi ir pelnījuši atzinību.

pirms 2 gadiem, 2018.11.18 15:53

Inese

Mūsu Lizumā zibsnī visās frontēs tikai izredzētie,par ...rausējiem aiz resnā gala visās iestādēs,neviens neliekas ne zinis.Pelēkā tauta lai sēž klusu,nevienam viņi neinteresē!Kāpēc negodina apkopējas ,sētniekus,parastos strādniekus?Šos cilvēkus vajadzētu godināt katru gadu,jo bez viņu darba visi smalkie ieaugtu mēslos līdz ausīm!

pirms 2 gadiem, 2018.11.18 20:00

labs

SKAUDĪBA...Tā var izraisīt dažādas negatīvas emocijas, piemēram, naidu un pat agresiju. Skaudība, tāpat kā dusmas un naids, organismā palielina adrenalīna daudzumu, kas paaugstina asinsspiedienu un izraisa arī problēmas ar sirdsdarbību....
ESIET VESELI!!!

pirms 2 gadiem, 2018.11.19 19:38

koriste

Viss, kas notiek tavā dzīvē atkarīgs no tevis......
Vai tu vari uzņemties atbildību par sevi.....

pirms 2 gadiem, 2018.11.19 20:08

Santa

Cik redzēju pēc bildēm, tad tika sveikti gan jauni, gan veci, gan melnā darba darītāji, gan tie kam darbs ir 24h u.tt. ja grib ko stulbu rakstīt, tad vispirms vajag iepazīties ar faktiem. Savādāk tāda duma vāvuļošana vien sanāk. Un šķiet, ka 2 nominācijas bija tieši par neatlaidīgu un ilgstošu darbu vienā nozarē... ieksiatot Spara laikus. Tā ka, pelnīti un prieks par šiem cilvēkiem!

pirms 2 gadiem, 2018.11.21 17:59

Inesei atbilde

Paldies! Labāk vairs nevar pateikt. Vismaz viens,kas aizstāv smagā darba darītājus. Nemaz nevajadzētu nedēļu,ar dienu pietiktu,lai būtu pilns. Es varu tikai apbrīnot lielus cilvēkus,kādā nekārtībā viņi dzīvo savā darbā vietā. Sev degungalā!!! Vari skatīties un brīnīties.

pirms 2 gadiem, 2018.11.19 07:35

Es

Mīļie uzrakstiet, ko esiet darījuši sava pagasta labā, lai Jums tiktu pasniegts atzinības vai pateicības raksts? Lai citi zin, ko esiet darījuši.... iespējams pat Jūsu pagasts nezin par Jūsu darbiem..... citi dara, citi nosoda un nedara neko.... Pagastos ir darītāji un vienmēr vieni un tie paši, jo Jūs runātāji ar runām neko neizmainīsiet, sāciet šodien pat darīt, un nākamajā reizē tiksiet novērtēts!!! Neskaudiet, bet priecājaties, ka Jūsu pagastā tie cilvēki, kuri dara, darīs un viņu darbi nav liekulīgi, jo cilvēks nedara tādēļ, lai saņemtu atzinības rakstu vai pateicību, viņš dara jo ir darītājs un dara savu darbu nos visas sirds. Novērtējiet, ne skaudiet!!!

pirms 2 gadiem, 2018.11.19 11:33

zuze

Vismaz viens pozitīvs komentārs....
Piekrītu par visiem 100%.
Beidziet skaust, Izjust nepatiku, naidīgumu par citu cilvēku panākumiem, veiksmi, labumu......

pirms 2 gadiem, 2018.11.19 19:28

Par Jaungulbeni

Kuram vispār ienāca prātā doma visus šos cilvēkus apbalvot?Tak nav vairs Padomju laiki.Vai tad jaunie neviens neko nav labu izdarījis?

pirms 2 gadiem, 2018.11.20 18:35

Atbilde

Nevienam nav žēl. Ir ļoti daudz cilvēciņu,kas tiešām ir pelnījuši to godu par labi padarītu darbu un par to viņiem tūkstoš paldies. Bet vēl lielāks paldies par sapratni,par to,kā māk saskatīt ne tikai sevi kā priekšnieci,bet arī cilvēkus sev apkārt,kas strādā. Šo "lielo" cilvēku diemžēl ir maz. Ne par velti ir teiciens, vēl no agrākiem laikiem- PIE LABA SAIMNIEKA STRĀDNIEKU NETRŪKST. Lai miers virs zemes un cilvēkiem labs prāts.

pirms 2 gadiem, 2018.11.21 10:24

Vietējās ziņas