Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novada sievietes-uzņēmējas Aicina piedalīties pasākumā „Līderes kods” 6

Iniciatīvas "Līderes kods" ietvaros 30.novembrī no pulksten 16.00 līdz 19.00 Gulbenes kultūras centrā  viesosies biedrība "Līdere", kas apvieno Latvijas sievietes-uzņēmējas un augstākā līmeņa vadītājas, informē biedrības "Līdere" biedre Solvita Kabakova.

"Iniciatīvas mērķis ir noskaidrot Latvijas sievietes-uzņēmējas spēka formulu, dzīves un darba pamatvērtības un aktualizēt to nozīmi valsts un uzņēmējdarbības izaugsmē.  Lai to paveiktu, esam uzrunājušas Gulbenes novada sievietes-uzņēmējas, kuras būtiski ietekmējušas novada attīstību un ar kurām lepojas novada iedzīvotāji. Uzklausīsim šo sieviešu iedvesmas stāstus un kopīgi secināsim, kas mūsu valsti dara stipru. Savā pieredzē dalīsies arī biedrības „Līdere” biedres.  Kopā ar Gulbenes novada uzņēmējām brīvā atmosfērā diskutēsim par sievietes-uzņēmējas vērtībām, kas palīdzējušas veidot un attīstīt savus uzņēmumus, nepadoties grūtībām un virzīties uz priekšu," stāsta S.Kabakova.

Nav būtiski, vai uzņēmumā sieviete ir nodarbināta viena, ir vai nav izdevies uzbūvēt lielu un stabilu uzņēmumu, kas dod darbavietas daudziem novada iedzīvotājiem, pasākumā gaida katru aktīvu sievieti-uzņēmēju. "Tikai kopā mēs varam atrast gan kopīgās, gan atšķirīgās vērtības, tādējādi izveidojot patieso "Līderes kodu" ar visām tā krāsām un atblāzmām. Aicinām arī jūs būt klāt un kopīgi veidot Latvijas līderes spēka kodu! aicina S.Kabakova.

 Dalība pasākumā bez maksas. Dalību aicina pieteikt līdz 20.novembrim, zvanot 26535727 (Inita Sudraba).


Pievieno komentāru

Komentāri 6

?

Kuras tad ir tās novada bizneslēdijas? Kaut kā neviena nenāk prātā.

pirms 11 mēnešiem, 2017.11.11 11:47

Tam ?

Stulba un akla esi, ja neviena nenak prātā

pirms 11 mēnešiem, 2017.11.11 18:46

?

Domāts bija kaut kas nopietns ne bodīte ar pupeniekiem vai gumpeļiem!

pirms 10 mēnešiem, 2017.11.13 16:27

Tam ?

Es arī domāju nopietni. Ir, un vsirākas!

pirms 10 mēnešiem, 2017.11.13 19:58

Vietējās ziņas