Novadā uz vienu darba vietu – 48 bezdarbnieki 2

Uz vienu brīvo darba vietu Gulbenes novadā pretendē 48 bezdarbnieki. Par to "Dzirksteli" informē Nodarbinātības valsts aģentūras Gulbenes filiāles vadītājs Vladimirs Lituņenko.

V.Lituņenko stāsta, ka pašlaik aģentūras Gulbenes filiāle piedāvā 34 brīvas darba vietas. Ir nepieciešams kravas automobiļa vadītājs (CE kategorija, ar pieredzi, kravas pārvadājumi uz NVS valstīm), pārdevējs (pieredze tirdzniecībā, nodrošina ar dzīvojamo platību, Velēna), bruģētāji, darba vadītājs (bruģēšanas darbiem), florists (nepieciešams sertifikāts), koksnes žāvēšanas iekārtas operators (strādā kā maiņas vecākais, kaltē skaidas un presē briketes. Jābūt ar tehniskām zināšanām un pieredzi, jābrauc ar frontālo iekrāvēju T82 un autoiekrāvēju, maiņu darbs), palīgstrādnieki, kalējs, kravas automobiļa vadītājs (CE kategorija, ar pieredzi, vēlams hiodromanipulatora vadītāja tiesības, nepieciešama bīstamo kravu pārvadājumu apliecība, darbs uz vienu mēnesi), autogreidera vadītājs (arī universālā iekrāvēja vadītājs, nepieciešama BE traktortehnikas vadītāja apliecība), konditors (ar pieredzi un atbilstošu izglītību, darbs uz noteiktu laiku), pastnieks (darbs Gulbenē). Vairāk informācijas aģentūras Gulbenes filiālē.


Valstī kopumā un arī Gulbenes novadā bezdarbs mazliet ir samazinājies. Līdz 1.maijam 1966 Gulbenes novada iedzīvotāji ir reģistrēti kā oficiāli bezdarbnieki. Bezdarba līmenis Gulbenes novadā pašlaik ir 16,1 procents. Vidzemes reģionā mazāks bezdarbs nekā Gulbenes novadā ir Cēsu un Valmieras pusē.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Tie paši,kas vēl darbu piedāvā,klaji ņirdz par cilvēkiem!Algas zem katras kritikas,bet prasības-oi,oi,oi! Līgumu noslēdz par vienu darba pienākumu,beigās izrādas,ka jāspēj paveikt vēl 10 darbi.
Normāli komunicēt arī cilvēki vairs neprot,tik vien kā riet un brēkt. Saprotu,visiem stress,visiem savas problēmas,bet nevajag iedomāties,ka darba ņēmējs ir uz ceļiem nospiesta pabira! NAV! Tāds pats cilvēks kā visi citi,kas pelnījis elementāru cieņu un pieklājīgu izturēšanos!

pirms 10 gadiem, 2011.05.05 15:19

Vietējās ziņas