Novada valsts ģimnāzijas absolvente iegūst LU mecenāta K.Morberga stipendiju 5

Kopš 2001.gada Latvijas Universitātē (LU) izcilniekiem tiek piešķirtas visu laiku lielākā universitātes mecenāta Kristapa Morberga stipendijas. Vienu no 15 stipendijām 2 200 eiro apmērā izdevies iegūt LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes studentei, Gulbenes novada Valsts ģimnāzijas absolventei Ilzei Mednei. Par to informē Latvijas Universitātes fonda sabiedrisko attiecību speciāliste Laine Dobulāne.

Viņa stāsta, ka Ilze Medne šobrīd studē LU „Psiholoģijas” bakalaura programmā.

"Daudzi pasniedzēji norāda, ka Ilzes attieksme un pieeja mācību procesam ir būtiski atšķirīga no citiem studentiem. Paralēli studijām Ilze aktīvi darbojas kā „Dakteris Klauns” Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā, sniedzot psiholoģisko atbalstu gan pacientiem, gan viņu vecākiem," I.Medni raksturo L.Dobulāne.

„Studējot cenšos apvienot savas zināšanas gan psiholoģijā, gan mākslā. Esmu iesākusi "lauzt ceļu" mākslas psiholoģijas jomā Latvijā, labprāt to turpinātu un attīstītu vēl nopietnākā, zinātniskā līmenī,” stipendijas ieguvi motivē I.Medne.

„Stipendija nozīmētu ieguldījumu psiholoģijas attīstībā Latvijā. Ilze savā līdzšinējās mācībās ir parādījusi sevi kā talantīgu un mērķtiecīgu studenti,” uzsver profesors I.Austers, kurš rekomendēja I.Medni šai stipendijai.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

paldies!

Prieks par mūsu Gulbenes bērniem pasaulē.
Lai veicas Ilzei arī turpmāk. Viņas pozitīvisms palīdz daudziem apkārtējiem.

pirms 6 gadiem, 2014.11.04 11:27

atkal psihologs

Mums te Latvijā to psihologu-tukšmuldētāju milzīgs bars.Ko viņi visi darīs?Nākamie inteliģentie bezdarbnieki.Būtu studējusi medicīnu,un nākusi uz strādāt uz Gulbeni,tad es priecātos.

pirms 6 gadiem, 2014.11.04 16:54

nu,nu!

uz Gulbeni? par kādu algu???

pirms 6 gadiem, 2014.11.04 17:04

iveta

Žurnālistiem, kas raksta rakstus, jau nu vajadzētu zināt, kas ir abiturients. Kauns rakstītājam!

pirms 6 gadiem, 2014.11.05 10:26

Vietējās ziņas