Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novadā viesojas Latvijas Futbola federācijas vadība 1

Gulbenes novadā 24.oktobrī viesojās Latvijas Futbola federācijas prezidents Kaspars Gorkšs, ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks un sporta direktors Dainis Kazakevičs, lai ar Gulbenes novada domes vadību, sporta centra direktoru, sporta skolas direktoru, futbola treneriem un futbola biedrību „Gulbene 2005” pārrunātu jautājumus par sadarbību un futbola attīstību Gulbenē. Par to informē Gulbenes novada pašvaldības vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Kalmane.

„Lai attīstītu futbolu reģionos, būtiska ir sadarbība ar pašvaldībām. Futbolam Gulbenē ir potenciāls. Gulbenes novads atrodas labā ģeogrāfiskā pozīcijā un varētu izveidoties par Latvijas Ziemeļaustrumu reģiona centru. Bet ir jāizpilda vairāki nosacījumi, piemēram, jāsakārto vietējā futbola sistēma, jāveic uzlabojumi infrastruktūrā. Aktuāli ir arī kvalificētu treneru piesaiste. Mēs vēlētos, lai futbols šeit kļūst par populārāko sporta veidu,” norāda Latvijas Futbola federācijas prezidents Kaspars Gorkšs.

Pašvaldība ir apņēmības pilna uzlabot šā sporta veida pieejamību novadā, jo pieprasījums ir. "Gulbenes futbolam ir sarežģīta vēsture. Ir bijuši gan kāpumi, gan kritumi. Tikšanās ar Latvijas Futbola federāciju ir pirmais solis ceļā pozitīvām pārmaiņām Gulbenes futbolā. Kļūšana par Latvijas Ziemeļaustrumu reģiona centru pavērtu iespējas organizēt augsta līmeņa turnīrus un citus  pasākumus ar futbolu, kuros piedalītos arī atpazīstami un profesionāli Latvijas futbolisti," atzīst G.Kalmane.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas