Novadnieku priesteri Andri Kravali nominē par Rīgas arhidiecēzes palīgbīskapu 2

Rīgas Svētās Marijas Magdalēnas prāvests un Rīgas arhidiecēzes ģenerālvikārs priesteris Andris Kravalis nominēts par Rīgas arhidiecēzes palīgbīskapu, informē aģentūra LETA.

Palīgbīskapu parasti pēc diecēzes bīskapa lūguma ieceļ pāvests ar mērķi pārvaldīt diecēzi.

Latvijas Romas Katoļu baznīca Letai atklāj, ka kopš ordinācijas priesteris Kravalis kalpojis dažādās draudzēs Latvijā un Francijā, bijis atbildīgais par jauniešu darbu, Rīgas Katoļu ģimnāzijas kapelāns, Rīgas "mazā semināra" prefekts, Rīgas Metropolijas Garīgā semināra garīgais tēvs.

Kravalis kā docētājs darbojas Rīgas Augstākajā reliģijas zinātņu institūtā, kā arī Rīgas Teoloģijas institūtā. Kopš 2010.gada kā prāvests kalpo Rīgas Svētās Marijas Magdalēnas draudzē. Sākot ar 2014.gada, Kravalim ir uzticēti Rīgas arhidiecēzes ģenerālvikāra pienākumi.

A.Kravalis ir dzimis 1967.gada 11.jūnijā, uzaudzis piecu bērnu ģimenē. Mācījies vispirms Beļavas ciema Ozolkalna pamatskolā, vēlāk - Gulbenes 1.vidusskolā. Kā izpildītājs un orķestra diriģents Rēzeknes Mūzikas koledžā ieguva profesionālās izglītības diplomu muzikālajā pedagoģijā. 1989.gadā sāka mācības Rīgas Metropolijas Garīgajā seminārā. Tās viņš turpināja Pontifikālajā Teoloģijas fakultātē "Teresianum" afiliētajā Teoloģijas institūtā "Studium Notre Dame de Vie" Francijā, iegūstot bakalaura un licenciāta grādu teoloģijā. 1999.gadā viņš ordinēts par priesteri.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

ateists

Skatos uz Ļeņinu domāju partija,skatos uz šiem,domāju Zeiļa.

pirms 2 gadiem, 2019.03.12 05:27

Vietējās ziņas