Novadu apmeklēs Azerbaidžānas delegācija

Gulbenes novadā no 5. līdz 7.septembrim viesosies Azerbaidžānas delegācija, kas rezultēsies ar sadarbības līguma noslēgšanu starp Gulbenes novada domi un Azerbaidžānas Republikas Hizi rajona izpildvaru. Par to Gulbenes novada pašvaldības mājaslapā informē sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Krevica.

"Plānots, ka piektdien viesiem tiks izrādīts Rankas pagasts, piena pārstrādes uzņēmums AS „Rankas piens” un kāpostu pārstrādes uzņēmums SIA „Dimdiņi”. Sestdien, pirms dotiess uz Bānīša svētkiem, novada domē ciemiņu delegācija tiksies ar Gulbenes novada domes priekšsēdētāju Nikolaju Stepanovu. Tikšanās laikā notiks valstu prezentācija un tiks parakstīts sadarbības līgums," stāsta G.Krevica.

Jaunie partneri pēcpusdienā tiks iepazīstināti ar Stāmerienas pagastu un Gulbenes pilsētu, SIA „Rubate” metālapstrādes cehu, bet svētdien ciemiņi izbrauks ar elektrovilcieniņu un apmeklēs Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeju.

Jau informēts, ka pērn novembrī novada domes priekšsēdētājs Nikolajs Stepanovs tika iekļauts Latvijas pašvaldību vadītāju delegācijā, kas devās uz Azerbaidžānas galvaspilsētu Baku, lai pārrunātu turpmākās sadarbības iespējas.

Gulbenes novada domei jau ir noslēgti sadarbības līgumi ar Dāniju, Lietuvu, Igauniju, Ungāriju, Itāliju, Krieviju un Poliju.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas