Novadu prezentēs tūrisma izstādē

Rīgā, izstāžu centrā "Ķīpsala" no 10. līdz 12.februārim notiks 19. starptautiskā tūrisma izstāde - gadatirgus "Balttour 2012". Tāpat kā ik gadu izstādē tiks pārstāvēts un prezentēts arī Gulbenes novads, informē Gulbenes novada tūrisma informācijas centra vadītāja Laura Lulle.

Gulbenes novada stendā apmeklētājus sagaidīs Gulbenes bufete. Bufetnieces ne tikai cienās ar novada mājražotāju labumiem, bet arī sniegs ieteikumus par dzīves jēgas meklēšanu un dvēseles un miesas sakopšanu. Ar "stancijas bufetu" uz izstādi ieradīsies arī spilgti oranžā motordrezīna, kas izgatavota 1989.gadā un mīt Gulbenes - Alūksnes bānīša depo. Ikvienam būs iespēja smalki izpētīt motordrezīnu tuvumā un pie tās nofotografēties. Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejs būs sagatavojis īpašu pārsteigumu - mīklu minēšanu ar nelielām balvām - suvenīriem, ko sagādājuši vairāki novada tūrisma uzņēmēji.  

"Izstādes apmeklētājiem tiks prezentēta arī jaunā Gulbenes novada tūrisma karte, kas būs parocīga ikvienam ceļotājam un ļaus plašāk iepazīt Gulbenes pusi," stāsta L.Lulle.

 

Šajā gadā Gulbenes novads kopā ar Vidzemes tūrisma asociāciju piedalīsies arī trīs izstādēs kaimiņvalstīs - Igaunijā un Lietuvā. Tuvākā no tām notiks Tallinā, februāra otrajā pusē, nākamā - marta sākumā Viļņā, savukārt uz trešo ārvalstu izstādi novads dosies uz Tartu, pašā vasaras sezonas sākumā - maija vidū.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas